Як поправитися за тиждень. Як поправитися на 5кг народні ради.

От би набрати кілька кілограм! Будьте готові, що після таких заяв на вас подивляться з підозрою. У тих, хто весь час сидить на дієтах і не виходить з фітнес- центрів, є лише одна мета - позбутися зайвих кілограмів. Вони ніяк не можуть зрозуміти - як можна хотіти набрати вагу !? А таку мету ставлять деколи не тому, що так хочеться, а просто з'являється необхідність зробити це для поліпшення здоровья.Ітак, перед вами тепер стоїть завдання - набрати якесь кількість кілограмів. Що для цього необхідно зробити?
Інструкція
1
Щоб набрати кілограми, потрібно підвищити апетит і змінити свій денний раціон.
2
Необхідно стимулювати апетит. Перед тим як сідати їсти, потрібно пити фруктовий або овочевий сік. Підійде і пиво, але краще безалкогольне.
3
їсти не менше п'яти разів на добу, через рівні проміжки часу приблизно. Найважливіше - намагайтеся, щоб почуття голоду не з'являлося, інакше всі старання по набору кілограмів пройдуть дарма. Якщо зголодніли - перекусіть чим-небудь, не змушуйте себе голодувати.
4
Після прийняття їжі намагайтеся відпочивати: спокійно посидите або навіть краще приляжте хвилин на 40, давши організму, можливість якнайкраще переварити їжу.
5
Якщо ви прагнете набрати вагу, то харчування здебільшого має припадати на білки, тобто на рибу, м'ясо, яйця. Особливо корисна курка - куряче м'ясо добре засвоюється, а його білок допомагає м'язам придбати необхідний рельєф. Кожен день їжте сирок, причому краще вибирати той, який містить найвищий відсоток жиру. Пийте жирне молоко, ряжанку, кефір.
6
Не потрібно забувати і про жири. Заправляти салати можна оливковою, соєвим або соняшниковою олією. До речі, що міститься в них вітамін Е відіб'ється не тільки на процес метаболізму, а й на зовнішності - не дарма його називають вітаміном краси.
7
Поява жирової тканини разом з білками допомагають вуглеводи. Тому сміливо їжте макарони, білий хліб, цукор, мед, картоплю у всіх видах, солодощі і все інше, від чого ті, хто мріють схуднути, сахаються, як від вогню.
8
Слідкуйте, щоб раціон ваш був збалансований і за змістом мінеральних речовин, і вітамінів. У разі необхідності почніть приймати комплекс вітамінів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hhhElL_Nmfw