Як закріплювати термобігуді шпильками. Як користуватися термобігуді на шпильках відео.

Термобигуди в порівнянні з утюжками або елетрощіпцамі не так шкодять волоссю. Тому їм віддають перевагу багато сучасних жінок, які хочуть зробити гарні, природні і м'які локони. Але для створення зачіски необхідно навчиться користуватися не тільки термобігуді, а й шпильками.
Інструкція
1
Щоб локони після бигудей трималися краще, голову помийте заздалегідь. Якщо ж часу в обріз, і накручування локонів йде відразу після миття, нанесіть на волосся кондиціонер і добре їх просушіть. Можна скористатися спеціальними засобами для гарячої укладки. Вони захистять ваші пасма від перегріву.
2
Перед тим як приступити до накручування, добре прогрійте термобигуди. Оптимальну ступінь нагрівання покаже індикатор приладу.
3
Волосся слід розділити на 4 частини. Накручувати починайте з потилиці і рухайтеся вниз. Потім переходьте до бічних частинах. Закінчити зачіску слід на пасмах з області тімені і чола. Надати зачісці максимальної природності допоможе зигзагоподібний проділ. Щоб локони вийшли спіральними, кожне пасмо перед накручуванням закручуйте по спіралі.
4
Попереду волосся необхідно накручувати на найбільші за діаметром бігуді. Дрібні залиште для потилиці і боків голови. Якщо бигудей не вистачає для всіх волосся, накрутіть спочатку пасма в нижній частині голови, а потім зніміть після охолодження, знову нагрійте і закінчите процедуру.
5
Пасмо відокремлюйте за допомогою кінчика гребінця. Розчешіть її, натягніть, кінчики волосся прикладіть до середини бігуді. Притиснувши їх пальцями, накрутите до коренів.
6
Шпильки дозволяють надійно закріплювати бігуді, при цьому не перетискаючи і не заламуючи волосся. Щоб не обпекти шкіру голови, при накручуванні проденьте шпильку через пасмо у напрямку до коріння. Так вона не зможе випасти і буде добре тримати бігуді. Також шкіру від опіків можна захистити за допомогою ватних тампонів. Підкладіть їх під гарячі бігуді після накручування.
7
Бігуді повинні залишатися на волоссі до повного охолодження. Щоб ще більше закріпити локони, перед тим як знімати бігуді можете просушити волосся за допомогою фена: спочатку гарячим повітрям, а потім холодним.
8
Розкручувати бігуді необхідно спочатку на передній частині голови. Виймайте шпильки і акуратно знімайте бігуді. Добре зафіксуйте зачіску лаком. Відразу після зняття бигудей розпорошите по всій голові невелику кількість засобу.
9
Тільки через чверть години після зняття бигудей приступайте до розчісування і укладанні волосся. Але можна цього не робити. Струсіть локони або розпушити їх пальцями. Не забудьте закріпити лаком.
Термобигуди - це справжня знахідка для жіночої краси. Використовуючи їх, ви можете не тільки за лічені хвилини отримати красиві локони, але і протягом усього часу, поки бігуді будуть «працювати», займатися чимось іншим.
Інструкція
1
Для того щоб ваша зачіска вийшла саме такою, як вам хочеться, дуже важливо правильно підібрати термобигуди. В першу чергу врахуйте, що розмір кожного завитка буде залежати від їх довжини окружності.
2
Поки термобигуди нагріваються, необхідно підготувати волосся, щоб укладання була більш стійкою і пружною. Для цього на волосся нанесіть спеціальний засіб для укладки, керуючись вказаною на упаковці інструкцією. Врахуйте, що кошти з сильнішою фіксацією (гелі) допоможуть створити більш виражені локони. Засоби з меншим ступенем фіксації (муси) дозволять створити максимально природні локони. Щоб засіб для укладання краще розподілилося по волоссю, використовуйте гребінець з широкими зубцями.
3
Для того щоб використання термобігуді було максимально зручним, розділіть волосся на частини. Спочатку відокремте нижню частину волосся від верхньої і накрутіть на бігуді саме нижню частину. Для накручування волосся відокремте пасмо від нижньої частини і підійміть її в сторону і вгору. Помістіть бігуді в сантиметрі від кінчиків волосся і накручуйте волосся у напрямку до голови. Пасмо тримаєте туго натягнутою. Зафіксуйте шпилькою і переходите до накручування наступного пасма. Накручувати верхню частину волосся варто лише тоді, коли ви накрутили на бігуді все волосся з нижньої частини.
4
У випадку якщо ви хочете, щоб локони були спіральними, перед накручуванням кожне пасмо закрутіть по спіралі.
5
Бігуді на волоссі потрібно залишити до їх повного охолодження. Це займе приблизно 20 хвилин.
6
Починайте знімати термобигуди з передньої частини голови, акуратно знімаючи шпильки і розкручуючи пасма.
7
Для того щоб укладання трималася довше, кожен локон окропити лаком для волосся.
8
Після того, як всі бігуді будуть зняті, акуратно укладіть все локони пальцями, красиво розподіливши або ж трохи розпушивши, щоб укладання була більш природною. Ще раз збризніть волосся лаком.
Зверніть увагу
Тільки врахуйте при використанні термобигуди головне - бігуді ці занадто гарячі, тому є велика ймовірність ними обпектися при їх використанні. Або ви можете використовувати спіральні термобигуди, тоді ваші довге волосся перетворяться в ефектні спіралеподібні кучері.
Корисна порада
Термобигуди накручують тільки на чисте волосся. Бажано після застосування шампуню використовувати кондиціонер - він зробить волосся більш м'якими і слухняними, а також покриє їх захисною плівкою. Якщо ви використовуєте термобигуди постійно, то перукарі радять ретельніше доглядати за волоссям, щоб вони не страждали від підвищених температур.