Як намалювати відображення в фотошопі.

Відображення на дзеркальних поверхнях часто допомагає створити абсолютно нове обрис побаченого об'єкта. Фотографуючи водойми, вітрини магазинів і людей, багато звертають увагу на отриманий результат тільки через деякий час. Іноді, переглядаючи знімки, на поверхні води і на склі ви бачите той чи інший предмет, який може бути абсолютно зайвим. А буває, фотографія виходить сіркою, тому що фотографу не вдалося «зловити в кадр» відображення навколишнього оточення. За допомогою програми фотошоп можна намалювати його на будь-якої фотографії.
Вам знадобиться
  • - зображення об'єкта;
  • - карта зміщення;
  • - програма фотошоп.
Інструкція
1
Відображення на водеСкачайте додатково до програми спеціальну карту зміщення і відкрийте її в фотошопі. У головному меню програми знайдіть вкладку «Файл» і виберіть «Зберегти як». При збереженні отриманого документа вкажіть формат psd.
2
Відкрийте вибране зображення. Візьміть інструмент «Прямокутне виділення» і виділіть ту область фотографії, яка буде у вас відбиватися. Зайдіть у вкладку «Зображення» і застосуєте функцію «Кадрувати». Даний шар назвіть основним.
3
Ще раз зайдіть у вкладку «Зображення», але на цей раз вам знадобиться функція «Розмір полотна». Поставте галочку поруч зі словом «Щодо». Тепер подивіться на значення поточного розміру, вам знадобиться тільки висота. Запам'ятайте це число і введіть його в значення висоти нового зображення. З дев'яти маленьких квадратиків натисніть на другий, розташований в першому ряду. Підтвердіть свій вибір, натиснувши на кнопку Ок.
4
Створіть копію наявного шару і назвіть його відображення. У головному меню виберіть «Редагування», у вкладці знайдіть «Трансформування» і застосуєте функцію "Відбити по вертикалі». Зайдіть в меню «перегляд» і скористайтеся опцією «Прив'язка». За допомогою інструмента "Переміщення" сместите шар відображення і зістикуйте його з основним шаром.
5
У правому бічному меню натисніть на кнопку «Додати маску шару». Важливо, щоб маска додалася до шару відображення, а не до основного. Зробіть маску активної і візьміть інструмент «Градієнт». У налаштуваннях виберіть від чорного до білого і лінійний. Проведіть лінію градієнта знизу і до стику двох зображень, при цьому не забувайте утримувати клавішу Shift.
6
Створіть новий шар і помістіть його на друге місце знизу, відразу ж під шар відображення. Візьміть інструмент «Піпетка» і виділіть на основному шарі найсвітліший ділянку неба. Виберіть новий шар і натисніть клавіші Alt + Delete. Зробіть шар відображення активним і натисніть значок «Блокування прозорих пікселів», розташований в меню палітри шарів.
7
Зайдіть в меню «Фільтр» - «Розумієте» і застосуєте «Оазмитіе в русі». Встановіть наступні параметри: кут - 90 градусів, дистанція - 75 пікс. Знову натисніть на значок блокування. Натисніть на клавішу Ctrl і, утримуючи її, клікніть на мініатюрі відображення. Відкрийте «Фільтр» - «Спотворення» і виберіть «Зсув». У вікні введіть значення: горизонталь - 20, вертикаль - 60 і натисніть кнопку Ок. Знайдіть завантажену раніше карту і підтвердіть натисканням на Ок.
8
Створіть новий коригувальний шар і натисніть Ctrl + Alt + J. Два рази клікніть на новому шарі і в віконці почніть пересувати повзунки, орієнтуючись на одержуване зображення. Не бійтеся експериментувати і пробуйте різні варіанти.
9
Відображення предмета на плоскій поверхностіОткройте вибране зображення об'єкта. Для того щоб працювати було зручніше, назвіть перший шар основа. Створіть його дублікат і перейменуйте його в відображення основи. Зробіть другий шар активним і знайдіть в головному меню «Редагування» - «Трансформація» - «Відобразити по вертикалі». Змістите отримане зображення вниз, вибравши інструмент "Переміщення" і утримуючи клавішу Shift. Тепер ви бачите, як у вашого об'єкту з'явилося відображення, але його необхідно трохи підкоригувати.
10
Натисніть на шар відображення основи правою кнопкою миші і виберіть опцію «Параметри накладання» - «Накладення градієнта». У вкладці встановіть наступні значення: режим - нормальний, непрозорість - 100%, стиль - лінійний, кут - 90 градусів, масштаб - 100%. По закінченні поставте галочку навпроти «Вирівняти по шару».
11
Застосуйте «Розумієте по Гауса» і встановіть значення радіуса 2,0. Отриманий результат збережіть і можете показувати друзям. При бажанні можете спробувати застосувати інші різні ефекти.