Як завантажити своє фото з мобільного телефону. Як скинути через блютуз фото з телефонів не комп.

Сучасний мобільний телефон можна використовувати не тільки як засіб зв'язку, але і як фотоапарат . Так, безперечно, ця функція дуже зручна, особливо якщо якість отриманих фотографій вас влаштовує, але перед вами може виникнути питання, як скинути файли на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - USB-шнур;
  • - картрідер;
  • - Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
В першу чергу при купівлі мобільного телефону дізнайтеся, чи є USB-кабель в комплекті. За допомогою цього шнура ви без проблем перекинете будь-які файли на комп'ютер або ноутбук. Є пристрої, для яких потрібні драйвера. Тому при покупці USB-кабелю уточніть цей нюанс.
2
Підключивши мобільний телефон за допомогою спеціального кабелю, ви побачите на моніторі що відкрився провідник, який буде вказувати на підключений пристрій зберігання. Відкрийте ту папку, в якій у вас знаходяться фотознімки, після цього просто скопіюйте їх в пам'ять комп'ютера. За допомогою цього пристрою ви зможете не тільки копіювати файли в комп'ютер, але і з комп'ютера переносити їх в мобільний телефон.
3
Якщо у вас є ноутбук з вбудованим модулем Bluetooth, ви можете передати фотографії через нього. Для цього активуйте модуль як на комп'ютері, так і на телефоні. Виберіть потрібні файли в телефоні, зазначивши галочками. Натисніть функцію «Передати через Bluetooth». Знайдіть активний пристрій (комп'ютер) і з'єднайте їх.
4
Якщо ж у вас немає ноутбука, ви можете перемістити фотографії через комп'ютер, але для цього вам знадобиться Bluetooth-адаптер, його ви можете придбати в салоні стільникового зв'язку або в магазині оргтехніки.
5
Надіслати фотографії ви можете за допомогою спеціального пристрою, який називається кардрідер. Якщо ви придбали зовнішній кардрідер, то підключити його потрібно буде через USB-шнур. Тому доцільно купувати внутрішній устрій.
6
І останній метод, за допомогою якого ви можете перемістити фотографії - це відправити їх за допомогою мобільного інтернету на свою електронну пошту. Зайшовши в неї з комп'ютера, вам залишиться просто зберегти файли. Цей спосіб досить незручний, оскільки при завантаженні файлів ви платите за трафік.
У наш час безлічі гаджетів досить легко зберігати і переміщати інформацію. Флеш-карти, плеєри, комп'ютери, фотоапарати взаємодіють між собою дуже легко. Головне, навчитися їх зістиковувати.
Вам знадобиться
  • Телефон
  • Картрідер
  • USB-шнур
  • Блютуз
Інструкція
1
Для першого способу переміщення фото з телефону в комп'ютер знадобиться спеціальний USB-шнур, який з'єднає телефон і комп'ютер між собою. Є телефони, що працюють при підключенні в режимі флеш-накопичувача, для деяких же може знадобитися спеціальний драйвер. Коли телефон инициализируется системою, то фотографії можна скопіювати в звичайному режимі з носія на комп'ютер.
2
Другий спосіб скидання фотографій - це передача їх з телефону на телефон через блютуз. Для цього потрібні телефони з цією вбудованою функцією. На обох апаратах включається режим "блютуз активний" і з телефону на телефон передаються потрібні фотографії.
3
Також фотографії з телефону можна діставати шляхом зчитування їх зі знімною карти пам'яті телефону. Для цього фотографії повинні бути на знімній карті пам'яті, а не в телефоні. Потрібно витягнути карту, помістити її в картрідер, підключений до комп'ютера і копіювати потрібні вам фотографії.
Зверніть увагу
Під час передачі фото по блютузу краще не натискати на телефоні жодних клавіш, щоб не було збою в передачі даних.
Корисна порада
При скидання фотографій краще використовувати копіювання, щоб на всякий випадок в телефоні залишилися резервні копії.