Як дати "Супрастин" грудничку.

Такий досить неприємний на смак препарат, як « Супрастин » досить складно вмовити прийняти дитину не тільки дошкільної, а й навіть шкільного віку. У тому випадку, якщо він був призначений грудничку, у батьків виникає відразу кілька питань. Як правильно розділити таблетку і дотримати дозування і, звичайно ж, як дати «Супрастин» малюкові.
Вам знадобиться
  • - таблетка «Супрастин»;
  • - фруктове пюре;
  • - дитяча суміш;
  • - грудне молоко.
Інструкція
1
Таблетку розітріть між двома ложками. Залежно від дозування в невелику кухоль або склянку влийте потрібну кількість чайних ложок попередньо охолодженої кип'яченої води і додайте «Супрастин» у вигляді порошку. Так, наприклад, якщо в призначенні вказана 1/6 частина таблетки, додайте шість ложок води, якщо використовуєте половинку таблетки, три ложки. Акуратно розмішайте, щоб порошок повністю розчинився.
2
Додайте ліки в половину приготовленої суміші або невеликої кількості зцідженого грудного молока в залежності від того, чим ви збираєтеся годувати дитину.
3
Розташуйте малюка на руках, щоб його голова була трохи піднята, і почніть його годувати. Після того як він з'їсть приблизно половину від своєї звичайної порції, дайте йому пляшечку з сумішшю (грудним молоком), в яку було додано ліки.
4
Якщо ви збираєтеся годувати дитину фруктовим пюре, посадіть його за дитячий столик або посадіть до себе на коліна.
5
Якщо малюк відмовляється від їжі, спробуйте акуратно натиснути йому на підборіддя або ж злегка стисніть його щічки, щоб прочинився рот. Обережно влийте в рот чайну ложку розчиненого у воді «Супрастин», після чого обов'язково запропонуйте дитині пляшечку з теплою кип'яченою водою. Намагайтеся вливати ліки якомога ближче до кореня мови, так як там немає смакових рецепторів. Замість ложки ви можете використовувати і звичайний шприц.
6
У тому випадку, якщо в раціон дитини вже введено фруктове пюре, додайте розчин ліки в нього. У цьому випадку малоприємний смак «Супрастин» буде менш вираженим.
7
Якщо малюк відригнув ліки протягом 10-15 хвилин після його прийому, дайте його йому повторно в тій же кількості. Не перевищуйте призначену дозу, уникайте передозування. Якщо ви помітите тривожні симптоми, наприклад, психомоторне збудження (аж до розмахування ногами і руками), судоми або загальмованість, обов'язково викличте дільничного педіатра або швидку допомогу.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що використовувати розведений у воді "Супрастин" можна тільки один раз, так як він не підлягає зберіганню.