Як закрити доступ до сайту з комп'ютера. Як закрити сайт для доступу на комп'ютер.

Припинення доступу до якого або сайту може знадобитися в різних випадках. Наприклад, батьки захочуть обмежити завантаження деяких ресурсів для своєї дитини або роботодавець побажає закрити доступ до соціальних мереж для співробітників в офісі. Для досягнення своєї мети можна скористатися одним з декількох способів.
Інструкція
1
Зайдіть в «Мій комп'ютер», відкрийте диск С. Серед усіх наявних папок знайдіть Windows. Тепер перейдіть в папку System 32, а потім в Drivers і etc. В останній і виявиться потрібний вам файл під назвою hosts. Відкрийте його за допомогою блокнота. Для цього двічі клацніть по файлу лівою кнопкою миші. У списку виберіть програму і натисніть OK. Можна поступити і по-іншому: клікніть вже не лівою, а правою кнопкою, далі виділіть графу під назвою «Відкрити за допомогою». І знову зупиніть ваш вибір на програмі «Блокнот».
2
Після відкриття файлу знайдіть рядок "127.0.0.1 localhost". Натисніть клавішу Enter і пропишіть вказане поєднання цифр. Однак замість слова localhost вкажіть сайт, який хочете заблокувати (наприклад, www.sait.com). Щоб припинити доступ до декількох адресах, повторіть цю процедуру.
3
Перезавантажте комп'ютер. Поки ви цього не зробите, сайти все ще будуть доступні на вашому комп'ютері.
4
Заборонити доступ до деяких сайтів можна і через настройки браузера. Користувачам Internet Explorer потрібно відкрити вкладку «Сервіс», а в ній клікнути на «Властивості оглядача». Тепер виберіть меню «Конфіденційність», потім «Вузли». Вкажіть ті сайти, які потрібно заблокувати, натисніть кнопку «Блок» і підтвердіть дію, якшо по клавіші ОК.
5
У браузері Mozilla Firefox для блокування сайтів можна використовувати спеціальні плагіни. Для того щоб додати хоча б один з них, відкрийте вкладку «Інструменти», потім перейдіть в «Додатки». Після цього клікніть на потрібне вам додаток, наприклад, LeechBlock. Далі натисніть на кнопку «Встановити зараз». По завершенні процедури установки обов'язково перезавантажте комп'ютер або хоча б перезапустите браузер. Щоб додати адресу блокируемого сайту, запустіть плагін і зайдіть у вкладку "Опції". Зверніть увагу на те, що ви можете встановити як повна заборона на сайт (тобто постійний), так і тимчасовий.