Як викласти документ в інтернеті.

Необхідність оприлюднити ті чи інші документи виникає у користувачів досить часто. Це може бути листування з офіційними особами з якоїсь важливої для суспільства проблеми, яку хочеться обговорити. Але цілком можливо, що ви хочете просто обмінятися документами з іншими користувачами - наприклад, швидко передати конспект лекції, який теж можна розглядати як документ. Способів викласти такі файли досить багато.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - сканер;
  • - програми для обробки текстів;
  • - аккаунт в соціальних мережах;
  • - аккаунт на фотосайті.
Інструкція
1
Документ, який ви хотіли б обговорити, найкраще викласти на форум або в соціальну мережу. Листування з посадовими особами, відповіді з офіційних інстанцій найкраще відсканувати, щоб ваші читачі могли переконатися в достовірності і побачити підписи. Збережіть файл як зображення. В деякі соціальні мережі можна закачувати картинки. Якщо такої можливості немає (наприклад, при базовому акаунті в "Живому Журналі"), розмістіть відсканований документ на фотосайті, скопіюйте адресу зображення і вставте його в свій пост.
2
У соціальних мережах можна розмістити і текст документа. Його теж необхідно відсканувати і розпізнати в ABBYYFineReader або аналогічною програмою. Скопіюйте текст і вставте його в свій пост. Вкажіть, від кого отримано лист і відповіддю на який запит воно є. Можна запропонувати іншим користувачам поширити інформацію. У «Живому Журналі» існує кнопка «Перепост», користувачі «ВКонтакте» можуть помітити ваше повідомлення як вподобане.
3
Соціальна мережа «ВКонтакте» передбачає й інший спосіб розміщення документів. Знайдіть у меню рядок «Документи» і натисніть на посилання. Перед вами з'явиться віконце з пропозицією завантажити потрібний файл, що знаходиться на вашому комп'ютері. Виберіть його через «Обзор». Ви можете дати посилання на документ у себе в статусі, на стіні або розіслати її друзям. Ви також можете вибрати, хто має право читати цей документ.
4
Скористайтеся файлообмінником. Для розміщення невеликих файлів підійде практично будь обмінник, а вони є і на Яндексі, і на Google, і на інших серверах. Посилання на документ пошліть поштою або розмістіть в своєму блозі.
5
Програми emule і торрент-клієнт рідко використовують для обміну документами, але можна використовувати і їх, особливо, якщо мова йде про досить об'ємному збірнику. Помістіть документ в расшаренних папку. Інші користувачі, у яких на комп'ютерах стоять відповідні програми, зможуть знайти цей файл через пошуковик або ж вийти на нього за посиланням, яку ви можете їм відправити поштою або розмістити в своєму блозі.
Кожен користувач інтернету рано чи пізно стикається з досить тривіальною, але вимагає деяких необхідних знань завданням: як викласти файл в Інтернет, щоб інші користувачі могли «скачати» його. Розглянемо один із способів для вирішення такого завдання: викладемо файл на файлообмінник.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
  • - програма для архівації (WinRAR)
Інструкція
1
Для початку давайте підготуємо файл до відправки. Перш, ніж приступати до роботи, необхідно переконатися, що у вас встановлена програма для архівації папок і файлів, така як WinRAR. Ми будемо розглядати архівацію на прикладі цієї програми, проте ви можете використовувати будь-яку іншу, подібну з WinRAR по функціоналу.
2
Відкрийте папку, в якій знаходиться необхідний файл, виділіть його і клацніть правою кнопкою миші для відображення контекстного меню. Тут потрібно вибрати пункт «Додати до архіву ...», або «Winrar -> Додати до архіву ...». Якщо файлів декілька, то потрібно виділити їх все перед додаванням в архів.
3
У діалоговому вікні придумайте ім'я для файлу архіву (бажано латинськими буквами, наприклад file.zip), формат архіву ZIP (найбільш поширений) і, нарешті, метод стиснення (від цього залежить розмір кінцевого архіву і швидкість його стиснення) . Файли незжатих форматів (наприклад tiff, bmp, wav, doc) має сенс стискати максимально. Стислі формати (наприклад jpg, gif, mpg, mp3) при архівації не займатимуть менше місця, тому в цьому випадку краще вказувати «швидкісний» метод стиснення, або метод «без стиснення».
4
Після того, як ми вказали параметри стиснення і натиснули на кнопку OK, почнеться процес архівації. Цей процес займе деякий час, після чого поряд з вашими файлами з'явиться новий архів з ім'ям, зазначеним на попередньому етапі. Його-то ми і будемо викладати в Інтернет.
5
Далі необхідно відкрити браузер і перейти за адресою http://rghost.ru. Це один з файлообмінних серверів, ми використовуємо його як приклад для інструкції. Відкривши сайт, ви відразу побачите форму додавання файлу. Спочатку натиснемо кнопку «Обзор», знайдемо і виділимо створений нами архів, потім підтвердимо вибір кнопкою «Відкрити». Для початку закачування необхідно натиснути кнопку «Відправити».
6
Відразу після цього почнеться процес закачування файлу на сервер. Ви в реальному часі зможете стежити за прогресом і швидкістю закачування, для вас буде розраховано приблизний час завершення операції.
7
Готово, файл викладений в інтернет. Ви побачите персональну сторінку з інформацією про ваш файлі. В полі «Посилання на файл» міститься шлях, по якому ваш архів буде доступний в інтернеті. Саме це посилання ви можете копіювати і відправляти іншим користувачам інтернета.Еще два важливих поля - це «Пароль для скачування» і «Термін зберігання». У першому полі ви, у разі необхідності, можете задати пароль на скачування файлу, щоб ускладнити доступ до нього сторонніх осіб. Друге поле служить для зміни терміну зберігання файлу (від 1 до 30 днів), після чого файл видаляється автоматично. Після зміни пароля або строку не забудьте натиснути кнопку «Оновити».
Зверніть увагу
Слід мати на увазі, що кожен файлообмінник має свої обмеження на обсяг файлів. Розглянутий у статті rghost.ru дозволяє безкоштовно закачувати файли об'ємом не більше 50Мб, ifolder.ru - до 100Мб.Кроме того, швидкість скачування і закачування файлів при використанні подібних серверів зазвичай невелика, і рекомендується запастися терпінням.
Корисна порада
Архівація файлів настійно рекомендується. Це робиться для зручності і того, хто викладає файл в інтернет, і того, кому цей файл потрібно буде отримати. А у випадку, якщо буде потрібно викласти в інтернет відразу декілька файлів, їх архівація просто необхідна, адже набагато простіше скачати і викласти один архів замість десятка різних файлів або документів.