Як оформити вітальню кімнату. Як зробити перестановку в однокомнотной квартирі.

Вітальня кімната в квартирі виконує подвійну функцію: це зона відпочинку для всіх членів сім'ї і одночасно - кімната для прийому гостей і дружнього спілкування. Тому оформити вітальню кімнату треба з урахуванням гармонійного суміщення цих функцій на одній території.
Інструкція
1
Виберіть один з двох варіантів оформлення: поділ вітальні на дві зони або їх суміщення. Поділ можна здійснити, якщо площа приміщення достатньо велика. В цьому випадку ви можете використовувати можливості внутрішніх конструкцій або виділити зону, змінивши в ній рівень підлоги. На своєрідний подіум можна підняти обідній стіл, бар, музичний салон і яскраво висвітлити їх. В іншій зоні, куди можна потрапити, спустившись на пару сходинок нижче, розташуйте в приглушеному світлі зручний диван, журнальний столик, книжкові полиці, телевізор.
2
В ідеалі вітальня є перехрестям, єдиний простір якого пов'язує інші приміщення в будинку, але планування більшості квартир не дозволяє це реалізувати. Використовуйте в оформленні вітальні відкриту планування та різноманітні архітектурні конструкції: сходи, ніші, колони, портали, арки і декоративні перегородки, які стануть «родзинкою» інтер'єру.
3
Підберіть до вітальні оригінальну, естетичну, зручну меблі, яка об'єднає всі елементи інтер'єру і органічно впишеться в нього. Тут неважливо, яка меблі буде куплена: важка, монументальна або легка, трансформована, невагома в силі hi-tech. Головне, щоб вона була комфортною і створювала особливу атмосферу, що розташовує до відпочинку.
4
Кольорові рішення для вітальні визначте відповідно до свого смаку, тут можуть використовуватися і приглушені, пастельні тони і контрастні кольорові сполучення. Виберіть один основний колір і, керуючись колористическими таблицями, підберіть гармонійні поєднання. Меблі з темного мореного дерева стильно і виграшно виглядає на тлі білих стін, світлі тони червоного прекрасно поєднуються з синім, світле дерево - з темними ахроматическими поверхнями.
Корисна порада
Розширити простір вітальні можна, пофарбувавши стелю в темні кольори, а стіни - в світлі. Рівномірна, світла по тону, забарвлення стін і стель візуально збільшить приміщення. Для створення об'ємних ефектів використовуйте різні тони одного цвета.Сочетаніе темної нижньої частини приміщення зі світлою верхньої, або навпаки, додадуть інтер'єру вітальні візуальну стійкість.
Вітальня кімната - місце, яке служить головним чином для прийому гостей і проведення відпочинку у вільний від всіх інших справ час. Тому оформлення вітальні повинне відповідати цим функціям.
Вам знадобиться
  • Вітальня
  • М'які меблі
  • Відеоапаратура і музична апаратура
Інструкція
1
При оформленні вітальні потрібно враховувати різні функціональності цієї кімнати. З одного боку, це зона для сімейного відпочинку, з іншого - кімната для прийому гостей і дружніх посиденьок. Потрібно оформити вітальню так, щоб усім було зручно. Першим кроком буде зонування кімнати. Позначаються м'яка зона, телевізійна зона, музична, ігрова. Зони додаються й прибираються, виходячи з потреб конкретної сім'ї.
2
Потім потрібно розставити меблі. Зазвичай диван і крісла розставляють навпроти телевізійної зони. Але розташовувати меблі найкраще таким чином, щоб крісла можна було присунути до столу і розмовляти, не відволікаючись на телевізор.
3
При формуванні телевізійної зони туди ж можна помістити і музичну зону, зібравши всю апаратуру на одній стійці. Це заощадить місце у вітальні. Далі потрібно встановити стійку, або апаратну панель вздовж найширшої стіни, поруч з розетками. Але якщо у вітальні планується розмістити музичний інструмент, то зону для музики найкраще відокремити і зробити головною.
4
Також у вітальні можна помістити камін. Зараз дуже великий вибір електричних камінів, імітують справжні. Камінну зону можна розмістити навпроти м'якої диванної зони.
5
В тому випадку, якщо вітальня з'єднується з кухнею або їдальні, в оформленні можна застосувати стилізацію під бар. Зробити барну стійку, купити кілька барних стільців, і гостям або домочадцям буде дуже зручно перебувати у вітальні. Все залежить тільки від вашої фантазії, ваших інтересів, і, звичайно, від ваших фінансів.
Корисна порада
Зонировать вітальню можна не тільки за допомогою меблів або перегородок, але і вдаючись до різних видів освітлення.