Як копіювати диск.

Для тих, хто недавно купив комп'ютер або ноутбук буде корисно знати основні принципи роботи операційної системи Windows. Знання елементарних основ, таких, як копіювання, вирізування і видалення папок або файлів допоможе в освоєнні питання копіювання CD/DVD- диска . Особливість операційної системи Windows полягає в тому, що будь-яку операцію можна зробити декількома способами.
Вам знадобиться
  • Провідник, Ahead Nero.
Інструкція
1
Для того, щоб скопіювати диск, відкрийте «Мій комп'ютер». Знайдіть CD/DVD-привід, в який ви вставили диск. Натисніть правою кнопкою миші на іконці диска - натисніть "Відкрити".
2
Виділіть всі файли, що знаходяться на диску, правою кнопкою миші - з контекстного меню виберіть «Копіювати». Той же ефект буде отриманий при натисканні Ctrl + A (для виділення всіх файлів) і Ctrl + C (для копіювання виділених файлів).
3
Створіть папку або відкрийте раніше створену для копіювання в неї файлів з диска . Натисніть правою кнопкою миші - з контекстного меню виберіть «Вставити». Той же ефект можна отримати при натисканні Ctrl + V.
4
Витягніть з приводу диск, з якого ви копіювали інформацію. Вставте чистий диск. Відкрийте його через контекстне меню диска . Використовуйте функцію «Записати файли на компакт-диск» - натисніть «Далі». Потім перенесіть папку з файлами на чистий диск і виконайте всі вимоги «Майстра записи компакт-дисків».
5
Як вже говорилося вище, копіювання можна здійснити кількома способами. Наступний спосіб полягає в копіюванні за допомогою програми Nero. Перед нами стоїть завдання зробити віртуальний диск. Такий диск можна змонтувати на привід або записати його як новий диск. Файл-образ (віртуальний диск) - це точна копія CD/DVD- диска , яка буде зберігатися на вашому жорсткому диску.
6
Запустіть програму Nero Express. У головному вікні програми виберіть пункт "Образ диска або зберегти проект". Після цього Nero представить вашим вибором декілька форматів образу диска , виберіть найбільш підходящий.
7
Натисніть на потрібному образі - натисніть «Відкрити» - перед вами з'явиться вікно запису образу. В цьому вікні необхідно виставити декілька параметрів: - файл образу - це поле буде не активно, в принципі його не потрібно міняти. Для зміни типу образу натисніть кнопку напроти цього пункту; - привід-приймач - виберіть привід, з якого буде вироблено читання диска ; - швидкість запису - виберіть швидкість запису на жорсткий діск.- число копій - для створення декілька копій вашого диска , змініть значеніе.- перевірити дані після запису на диск - записані дані підлягають порівнянні з оригіналом.
8
Після редагування цих налаштувань, натисніть кнопку «Далі». Весь процес запису пройде в автоматичному режимі.