Як змінити першу сторінку.

Від оформлення головної сторінки сайту залежить дуже багато. Саме по ній зайшов на сайт відвідувач складає перше враження про ресурс: якщо вона погано оформлена і незручна, він навряд чи затримається на сайті. Тому дизайну і зручності меню першої сторінки слід приділяти особливу увагу.
Вам знадобиться
  • Редактор Cute Html або програма Dreamweaver.
Інструкція
1
Для зміни головної сторінки сайту ви повинні володіти правами адміністратора. Власне код сторінки можна правити навіть в звичайному «Блокноті», але зручніше використовувати для цього спеціалізовані редактори з підсвічуванням синтаксису - наприклад, Cute Html. Дуже більші можливості має програма Dreamweaver, саме її найкраще використовувати при створенні і правці сторінок сайту.
2
Скопіюйте головну сторінку на свій комп'ютер - припустимо, вона називається index.html. Якщо ви працюєте з Cute Html, а сторінка має розширення * .php, просто перейменуйте його в * .html. Потім, закінчивши правку сторінки, ви знову повернете колишнє розширення. При роботі з Dreamweaver нічого перейменовувати не потрібно.
3
Запустіть Dreamweaver, відкрийте через опцію вибору файлу вашу головну сторінку . Тут же збережіть її під будь-яким робочим ім'ям - наприклад, index1.html. Це треба для того, щоб ви, в разі невдалих правок, завжди могли повернутися до первісного варіанта. По ходу роботи регулярно робіть проміжні копії і зберігайте їх під новими іменами.
4
Ви можете бачити сторінку в двох режимах: візуальному і в режимі коду, що дуже зручно. Тепер починайте правити її потрібним вам чином. Наприклад, змініть фон, привівши його у відповідність з тематикою сайту. Так, якщо ваш ресурс «важкий» за своєю суттю, то і оформлення має бути суворим, агресивним, витриманим в темних тонах. І навпаки, для сайту про кімнатному квітникарстві слід вибрати світлу палітру кольорів.
5
Намагайтеся використовувати при створенні сайту «гумову» верстку, це допоможе однаковому відображенню сторінок на комп'ютерах з різним дозволом екрану. Уникайте задавати абсолютні розміри, використовуйте відсотки.
6
Зверніть особливу увагу на зручність навігації по сайту. До найвіддаленішій сторінки користувач повинен дістатися не більше ніж за три-чотири кліка. За рядками меню на головній сторінці сайту повинна бути відразу зрозуміла тематика вашого ресурсу.
7
Якщо вам важливо місце вашого сайту в рейтингу пошукових систем, при написанні меню, заголовків розділів, конкретних тем використовуйте правила SEO-оптимізації. Намагайтеся зробити так, щоб заголовки відповідали пошуковим запитам.
8
Не слід перевантажувати сторінки сайту графічними елементами. Не забувайте про те, що не у всіх користувачів швидкий інтернет. Якщо сторінка відкривається довше 10-15 секунд, багато користувачів віддадуть перевагу закрити її, не чекаючи закінчення завантаження. Уникайте розміщувати на головній сторінці сервіси, не пов'язані безпосередньо з тематикою сайту.
9
Змінивши головну сторінку потрібним чином, збережіть її під вихідним ім'ям і завантажте на сайт. Перевірте правильність функціонування меню, всіх розміщених на сторінці посилань і т.д. Найкраще міняти головну сторінку в години, коли на сайті мало відвідувачів.