Як переробити формат avi в 3gp.

Практично всі сучасні моделі мобільних телефонів відповідного класу здатні відтворювати відео. Але це не означає, що можна скопіювати будь відеофайл з комп'ютера, і він буде відтворюватися. Для цього його спочатку потрібно конвертувати з формату avi в 3gp.
Вам знадобиться
  • - програма 3GP Конвертор Ультра.
Інструкція
1
Для конвертації відео вам потрібна програма 3GP Конвертор Ультра. Скачайте її з інтернету і встановіть на жорсткий диск комп'ютера. Запустіть програму. В основному меню натисніть «Додати». Вкажіть шлях до відеофайлу, який збираєтеся перетворювати. Виділіть його за допомогою лівого клацання мишки, після чого знизу вікна огляду натисніть «Відкрити». Тепер файл додано до меню програми.
2
Тепер натисніть по значку папки, який розташований в правому нижньому кутку. Далі виберіть папку, в яку будуть зберігатися перетворені файли, і натисніть OK.
3
Також ви можете вибрати пристрій, на якому збираєтеся відтворювати відеофайли. Зробити це можна за допомогою розділу, який розташований в лівому нижньому кутку. Клікніть по стрілочки поряд з рядком «Конвертувати для». З'явиться список пристроїв.
4
Ви можете вибрати конвертування для телефону, смартфона, медіаплеєра або іншого пристрою. Якщо ви вибрали конвертування для певної марки телефону, клікніть по стрілочки знизу. З'явиться список всіх моделей пристрою - виберіть потрібну.
5
Ще нижче знаходиться кнопка «Параметри». Клікніть по цій кнопці. З'явиться вікно, в якому можна налаштувати параметри конвертування. Ви можете вказати дозвіл файлу, бітрейт, частоту кадрів. Чим вище всі ці параметри, тим вищою буде якість відеофайлу і, відповідно, розмір файлу також буде більше. Після вибору всіх цих параметрів натисніть «Застосувати».
6
Тепер у правому нижньому куті вікна програми натисніть «Почати конвертацію». Чекайте завершення процесу. Чим більше розмір вихідного файлу і чим вища якість ви вибрали, тим довше часу займе процедура конвертації. У вікні програми буде відображена смуга виконання процесу. Після завершення процедури відео буде збережено у вибраній вами папці.