Як включити автозапуск дисковода.

Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows, то вставка в дисковод компакт-диска призводить до його автоматичного відкриття. Але іноді, в силу різних причин, автозапуск може бути відключений. Для його відновлення слід запустити відповідну службу або підправити рядка системного реєстру.
Інструкція
1
Автозапуск компакт-дисків зазвичай відключають з міркувань безпеки - в цьому випадку немає загрози автоматичного завантаження шкідливого софту. Проте, на дисках з програмами, тим більше ліцензійними, автоматично завантажуються вірусні і троянські програми зустрічаються досить рідко. Тому відключення автозапуску дає користувачеві досить мало плюсів, але приносить масу клопоту.
2
Щоб включити автозапуск, необхідно запустити відповідну службу. Якщо ви працюєте в Windows XP, відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Адміністрування» - «Служби». Знайдіть службу «Визначення устаткування оболонки», двічі клікніть її мишкою. У вікні, встановіть тип запуску - «Авто». Запустіть службу, натиснувши кнопку «Пуск». Вставте в дисковод компакт-диск, він повинен запуститися автоматично.
3
Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows 7, для запуску служби відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Система і безпека» - «Адміністрування» - «Служби». Сама служба запускається точно так само, як і в Windows XP.
4
Ви можете налаштувати поведінку дисковода при вставці компакт-диска з тими чи іншими файлами. Для цього відкрийте «Мій комп'ютер», клікніть потрібний дисковод правою кнопкою мишки і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». У вікні, виберіть вкладку «Автозапуск». Далі виберіть в списку тип файлу і призначте потрібне вам дію дисковода. Підтвердіть зміна, натиснувши «Застосувати». Після цього налаштуйте наступний тип файлу і т.д.
5
В тому випадку, якщо з якоїсь причини включити автозапуск не вдається, перевірте в системному реєстрі відповідає за нього параметр. Для цього запустіть редактор реєстру: "Пуск" - "Виконати", введіть команду regedit і натисніть Enter. Далі відкрийте рядок реєстру: HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetServicesCDRom і виділіть папку CDRom. У правій частині вікна подивіться значення параметра Autorun, воно має дорівнювати 1. Якщо воно дорівнює 0, клікніть параметр правою кнопкою мишки, виберіть «Змінити». Введіть в поле "Значення" 1.
6
Якщо значення вже дорівнює 1, слід подивитися рядок реєстру HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer. Виділіть папку Explorer і подивіться на значення параметра NoDriveTypeAutoRun, воно має дорівнювати 91. Якщо стоїть інше, клікніть параметр правою кнопкою мишки, виберіть «Змінити» і введіть 91 в поле "Значення".