Як позбутися від врослих нігтів на ногах.

оніхокріптоз (врослий ніготь) - це неприємне і, на жаль, дуже поширене захворювання, при якому краю нігтьової пластини вростають в шкіру пальця. Це призводить до розвитку запального процесу, який супроводжується сильними больовими синдромами при ходьбі. Щоб швидко позбутися від болісної болю і запобігти виникненню небажаних наслідків, потрібно негайно приступати до лікування.
Вам знадобиться
  • - харчова сода;
  • - марганцівка;
  • - шматочок щільного паперу;
  • - підкорені щипчики;
  • - іхтіолова мазь ;
  • - бинт;
  • - поліетиленовий пакет;
  • - лист алое.
Інструкція
1
На «ранній стадії», коли ніготь ще не сильно вріс, 3 рази на день по 10-15 хвилин робіть теплі ванночки з розчином харчової соди і марганцівки. Вони допоможуть розм'якшити тканини пальця і дадуть можливість вивести куточки вростаючого нігтя. Підведіть під них шматочки щільного паперу і, закріпивши пов'язкою, залиште на ніч.
2
Після цього зробіть приблизно посередині на виступаючому краю нігтя невеликий надріз за допомогою підкорених щипчиків. Такі надрізи рекомендується робити під час кожної стрижки нігтів . Це допоможе відновити кривизну і гнучкість, а також попередить вростання в шкіру.
3
Якщо врослий ніготь викликав поява гною, для лікування необхідно застосовувати лікувальні мазі. Візьміть шматочок бинта і складіть його кілька разів. Нанесіть на нього невелику кількість ихтиоловой мазі, вона витягне гній і допоможе запобігти розвитку інфекції. Обмотайте палець бинтом, а зверху поліетиленовим пакетом. Одягніть шкарпетки, щоб пов'язка краще трималася на нозі. Робіть цю процедуру перед сном, а вранці Розв'яжіть пов'язку, акуратно обріжте край нігтя і зробіть повторну перев'язку.
4
Щоб вилікувати врослий ніготь, можна скористатися рецептом народної медицини. Візьміть аркуш алое і очистіть його від верхньої шкірки. Прикладіть до хворого ділянці пальця і перев'яжіть бинтом. Коли біль спаде, обріжте край нігтя і виконайте процедуру знову.
5
Найбільш правильним буде звернення до хірурга. Він видалить ніготь, очистить палець від гною і обробить його знеболюючими засобами. Після того як ніготь видалять, вам потрібно буде щодня їздити на перев'язки, які проводяться до повного одужання і відростання нової нігтьової пластини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PsBcnNWuJnk
Зверніть увагу
Перебуваючи в громадських місцях, таких як сауна або басейн, обов'язково вдягайте шльопанці або сланці. Правильно робіть педикюр і не обрізайте краї нігтів занадто сильно.
Корисна порада
Щоб запобігти вростання нігтя, як можна частіше робіть ножні ванни з сіллю або лікарськими засобами, мийте ноги господарським милом і обов'язково наносите на них живильний крем. Намагайтеся носити дихаючу просторе взуття, а вдома ходити босяком.