Як облаштувати дитячий майданчик на дачі.

Багато сімей воліють у вихідні відпочивати з користю для здоров'я на дачі . Свіже повітря, робота на ділянці, обід під відкритим небом, вечеря біля каміна - повна свобода від повсякденної рутини. Діти охоче беруть на себе частину господарських турбот, але по-справжньому вони задоволені тоді, коли на дачі є дитячий майданчик. Основне завдання при плануванні простору для дітей - забезпечити їм те, що хочуть саме вони, а не те, що хочуть дорослі.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили побудувати дитячу площадку своїми руками, необхідно відразу розібратися, що потрібно і цікаво вашій дитині. Комплект елементів також залежить від ваших можливостей і фантазії. Вам слід враховувати і те, що ігрове обладнання повинно служити довго, сприяти фізичному та інтелектуальному розвитку малюка.
2
Для початку виберете місце для майданчика. Вона повинна бути видна з усіх куточків дачі, щоб в цілях безпеки ви змогли здійснювати за дитиною постійний контроль. Розташуйте площадку для ігор біля паркану або стіни, тоді вони теж стануть частиною ігрової території.
3
Кожному маленькій дитині на дачі неодмінно потрібна пісочниця, адже пісок - це не тільки найкращий матеріал для будівництва пасок і замків, а й чудовий тактильний стимулятор. Викопайте яму глибиною не менше 30 сантиметрів, дно викладіть щебенем і засипте піском. Зробіть дерев'яні бортики, щоб пісок не вивалювався за межі пісочниці. На ніч її накривайте плівкою.
4
Гойдалки і гамаки підвісьте на стовпи, глибоко вкопані в землю. Гойдаючись на них, дитина буде тренувати вестибулярний апарат, вчитися координувати рухи, ставати спритним і чіпким.
5
Будиночок зробіть з жердин, соломи, дощок, брусів і пофарбуйте яскравими фарбами. Все гострі виступи, стовпи і кілочки прикрийте або обмотайте тканиною, щоб дитина не поранився. Зробіть навколо нього клумби і посадіть квіти.
6
Старі шини - чудовий будівельний матеріал. Приклавши фантазію і художнє чуття, ви зможете застосувати їх для будівництва майданчика.
7
Щоб спорудити дерев'яну машину, зробіть дерев'яний ящик з різних дощок, покритих лаком. Поставте ящик на землю, а з боків зафіксуйте колеса зі старих шин. В середині ящика виріжте отвір для сидіння і керма.