Як оформити весілля. для декорування залу тканиною знадобиться.

Весілля - це один з головних родинних свят, тому він повинен бути дуже красивим і запам'ятатися вам і вашим гостям. За допомогою різних видів оформлення святкування вашого весілля може "перенести" вас і гостей в в дуже красиву атмосферу свята, яке ви будете згадувати все життя.
Вам знадобиться
  • Стрічки
  • Тканина
  • Кульки
  • Плакати
Інструкція
1
Один з красивих і неординарних способів прикраси залу для святкування весілля - декор стрічками і тканиною. Для цього вам знадобляться атласні стрічки і легко драпірується тканину. Кількість тканини і стрічок залежить від кількості столів і розміру приміщення, яке потрібно прикрасити.
2
Потім стрічками обвиваються спинки стільців, або зав'язуються пишні банти. Тканиною зазвичай драпірують стіл молодят або найпочесніших гостей. Також тканину можна використовувати у вигляді драпірування стін.
3
Також один з найпопулярніших видів декору на весілля - повітряні кулі. Кулі можна купити самим, надути їх перед святом і розвісити самостійно. Тільки треба врахувати, що якщо ви надуваєте кульки самі - це займає досить велику кількість часу.
4
Також можна купити тематичні весільні плакати з побажаннями та розвісити їх над місцями, де будуть сидіти гості.
5
Якщо ж у вас залишилося мало часу, або ви не можете прийти до консенсусу у виборі прикрас весілля, можна запросити спеціальне агентство для оформлення вашого свята. Зазвичай ці агентства пропонують різні варіанти оформлень свят, на будь-який смак і відповідно до вашим бюджетом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SYHsn9GJfMc