Як обіграти в хрестики-нулики ВКонтакте.

З моменту своєї появи гра « Хрестики- нулики» приваблювала людей своєю простотою: грати в неї можна було як на звичайному аркуші паперу, так і на шкільній дошці або вуличному асфальті. Зараз же, в століття інформатизації і комп'ютеризації, в «Хрестики-нулики» можна пограти і на комп'ютері, зокрема, в соціальній мережі Вконтакте . Але тут, на відміну від настільного варіанту гри, перемогти виявиться дуже не просто.
Інструкція
1
В деяких версіях комп'ютерної онлайн ігри «Хрестики-нулики» вам в першу чергу потрібно вибрати, з ким би ви хотіли битися - з комп'ютером чи реальним користувачем. Зупиняючи свій вибір на комп'ютерній машині, не варто думати, що її, як і в тестовій версії, легко буде обіграти. Зовсім ні. У його коді напевно будуть передбачені всі можливі варіанти ваших кодів, забиті основні комбінації і описані способи виходу зі скрутних ситуацій. Тому надії на те, що комп'ютер в процесі гри допустить тактичну помилку, не виправдаються. У разі ж суперництва з реальним користувачем ймовірність допущення такої помилки, як правило, максимальна, що говорить про те, що застосування всіляких хитрощів і переможних стратегій принесе свій плоди.
2
Найголовнішим і, мабуть, найбільш вірним способом виграшу у суперника в грі «Хрестики-Нулики» є розставляння знаків за трьома кутах ігрового поля. Використання такої стратегії дозволить вам мати в наявності відразу три комбінації перемоги. Однак слід також відзначити, що даний спосіб дієвий тільки в тому випадку, якщо ваш хід перший.
3
Для перемоги ви можете застосувати наступну послідовність кроків. 1. Поставте знак (хрестик) в центральну клетку.2. Якщо суперник поставить свій символ (нулик) в одну з клітин, відзначених на рис.1, то ви повинні будете повернути ігрове поле так, щоб цей символ опинився зверху, а потім поставити хрестик в нижній лівий кут.
4
Якщо ж після вашого ходу знак противника виявиться в будь-якій клітині, крім тієї, що знаходиться у верхньому правому куті, то для перемоги вам залишиться лише поставити хрестик в неї. Якщо, навпаки, суперник все-таки поставив нулик в клітку, що знаходиться в правому верхньому куті, то вам, щоб виграти, потрібно поставити хрестик теж в верхній, але вже лівий кут.
5
Якщо після першого вашого ходу суперник поставить знак в будь-яку з кутових клітин, то або гра закінчиться в кращому для вас випадку нічиєї, або вашим поразкою. Даний спосіб, як і попередній, можна використовувати тільки якщо ви ходите першим.
6
В тому випадку, якщо перший крок робить противник, ви повинні діяти таким чином: - якщо суперник ставить нулик в середню клітку, то ви повинні поставити хрестик в лівий верхній кут; - якщо потім противник зробить хід у середню клітку в верхньому рядку, вам потрібно буде поставити символ в цю ж клітку, але вже в нижньому рядку, таким чином ви переможете або буде нічия; - якщо суперник пішов в середню клітку в першому стовпці, то ви ходите в середню, що в третьому стовпці; якщо після символ противника виявиться в лівому нижньому куті, то для перемоги або нічиєї вам потрібно буде поставити свій символ в праву верхню клітину.