Як підключити XBox 360 до комп'ютера.

Xbox 360 - одна з найпопулярніших відеоприставок. Одним з її додаткових переваг є можливість підключення пристрою до персонального комп'ютера. Навіщо це може знадобитися? Використовуючи консоль, можна грати в онлайн-ігри. А для цього потрібен інтернет. Щоб увійти в мережу з приставки, можна використовувати комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - відеоприставка Xbox 360;
  • - додаток Windows media center.
Інструкція
1
Для підключення консолі на вашому комп'ютері повинні бути дві мережеві карти, при цьому вони повинні бути повністю готовими до роботи. Для цього потрібно встановити драйвера.
2
Уважно вивчіть корпус Xbox 360. На задній панелі консолі є точно такий інтерфейс, як у мережевої карти, яка встановлена на комп'ютері. З'єднайте другу мережеву карту комп'ютера з консоллю за допомогою кабелю, що йде в комплекті з пристроєм. Якщо не стосується ви можете придбати його окремо.
3
Далі включите інтернет-з'єднання на вашому комп'ютері. Після цього включіть Xbox 360. Ви побачите, що ПК зафіксував два мережевих підключення: комп'ютера до інтернету і консолі.
4
Тепер вам необхідно відкрити на консолі компонент Xbox Live. Після цього пройдіть в розділ Automatic. Через кілька секунд система налаштує всі необхідні параметри, і відеоприставка буде підключена до інтернету.
5
Також ви можете налаштувати перегляд файлів з консолі. Для цього використовується Windows media center. Якщо цей компонент ще не встановлений на вашій операційній системі, його можна скачати з інтернету. Наступні дії необхідно виконувати після того, як консоль вже підключена до ПК (описано вище).
6
Запустіть Windows media center. Виберіть "Налаштування", далі - «Підключення розважальної системи». Клікніть по «Пошук». З'явиться повідомлення на дозвіл підключення консолі. Натисніть «Далі». З'явиться запит на введення пароля.
7
Далі на консолі включається медіацентр. Після перевірки IP-адреси комп'ютера повинен з'явитися пароль. Іноді можна побачити повідомлення про помилку. Просто виберіть «Далі». Процедура повториться. Введіть цей пароль у вікно, яке з'явилося раніше, після чого натисніть «Далі». Тепер комп'ютер повинен синхронізуватися з консоллю.
Xbox являє собою популярну модель ігрових приставок, призначених для підключення до телевізора, але існують і варіанти її роботи з комп'ютером. Як же даний пристрій під'єднати до комп'ютера?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - приставка Xbox.
Інструкція
1
Підключіть консоль безпосередньо до комп'ютера. Якщо у вас на комп'ютері інтернет з'являється автоматично з включенням комп'ютера, необхідно дізнатися МАС-адресу вашої мережевої карти і прописати її в настройках приставки.
2
Щоб дізнатися МАС-адресу, натисніть кнопку «Пуск», виберіть команду «Виконати», введіть cmd - ipconfig/all. У рядку «Фізична адреса» якраз і записаний МАС-адреса, перепишіть його, введіть в налаштуваннях мережі вашої приставки, щоб підключити ігрову консоль до комп'ютера.
3
Підключіть ігрову консоль через роутер. Якщо у вас інтернет ADSL, визначте кількість мережевих виходів в модемі. Якщо більше, ніж один, тоді налаштуйте роутер в режим модему, і підключити приставку до комп'ютера потрібно до модему і в ній нічого не змінювати.
4
Якщо з модему тільки один мережевий вихід, налаштуйте в приставці РРРоЕ-параметри, тобто введіть логін і пароль підключення ADSL, і кожен раз, щоб з'єднати приставку з комп'ютером, потрібно буде міняти дроти. Якщо ви використовуєте VPN, тоді підключайте приставку безпосередньо через комп'ютер або через роутер.
5
Підключіть ігрову консоль через другу мережеву карту в комп'ютері. В консолі є мережевий шнур, його і використовуйте для підключення консолі Xbox до комп'ютера. Налаштуйте комп'ютер: визначте, яке мережеве підключення використовує мережеву карту для підключення консолі, перейменуйте його відповідним чином.
6
Зайдіть в властивості підключення, виберіть протокол TCP/IP, властивості, далі вкажіть IP 192.168.0.1, маска - 255.255.255.0, натисніть кнопку «ОК», закрийте вікно. Зайдіть в настройки мережі консолі, задайте IP - 192.168.0.2, маска підмережі та ж. Пропишіть шлюз - 192.168.0.1. Далі встановіть з'єднання консолі з комп'ютером. Перед цим обов'язково відключіть антивіруси і фаєрволли на комп'ютері. В іншому випадку вони можуть викликати проблеми з коректною роботою і правильним розпізнаванням пристроїв.