Як поставити пароль на вхід в інтернет.

Вихід в інтернет здійснюється за допомогою браузера. Відповідно, щоб ніхто крім вас не міг скористатися інтернетом на комп'ютері, пароль необхідно ставити саме на сам браузер. Процес установки пароля буде відрізнятися в залежності від того, якою програмою ви користуєтеся (наприклад, Internet Explorer або Opera).
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся браузером Internet Explorer, запустіть його і відкрийте меню «Сервис». Далі клікніть на «Властивості оглядача», виберіть графу «Зміст». Перед вами з'явиться вікно, в якому буде поле «Обмеження доступу». Натисніть кнопку «Включити». Тепер вам залишається тільки вибрати пункт «Загальні» і задати пароль.
2
Тим, хто користується браузером Opera, доведеться провести трохи більше маніпуляцій. Справа в тому, що безпосередньо з налаштувань програми здійснити установку пароля не можна (ця опція діяла в ранніх версіях Opera, зараз вона відключена). Тому необхідно буде завантажити додаткове програмне забезпечення. Досить поширеною є програма Exe Password. Вона призначається для роботи з будь-якою версією ОС Windows. Щоб скачати її, відвідайте офіційний сайт розробників - там ви знайдете розділ під назвою Download.
3
Після завантаження файлу з програмою запустіть його, щоб зробити установку. Тепер переходите до браузеру Opera. Правою кнопкою миші клацніть по його ярлику. У контекстному меню після установки програми повинен з'явитися пункт Password Protection, клікніть по ньому. Після цього на екрані з'явиться «Майстер установки пароля». Придумайте ваш пароль і вкажіть його в поле під назвою New Password. Не забудьте повторити його у відповідному полі - Retype New P. Далі залишиться лише натиснути клавішу Next, а потім Finish.
4
Щоб ніхто крім вас не міг вийти в інтернет, ви також можете створити на комп'ютері кілька облікових записів і задати для кожної з них необхідні параметри. Крім того, обмежити доступ можна і за допомогою антивірусної програми. Наприклад, в «Касперськом» існує опція «Батьківський контроль».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y00YrTqShe8
Зверніть увагу
Якщо ви в майбутньому заходите зняти пароль з браузера, то врахуйте, що простого видалення програми буде недостатньо, пароль все одно залишиться. Тому для його скасування очистіть реєстр.
Корисна порада
Після того як ви встановите пароль, переконайтеся в тому, що дана процедура пройшла успішно.