Як відправити листівки другу в Моєму Світі.

Якщо ви зареєстровані в соціальній мережі «Мій світ», то у вас є можливість привітати там своїх друзів, відправивши їм листівку з найкращими побажаннями. Зробити це не так вже й складно, просто скористайтеся нижченаведеними рекомендаціями.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - листівка;
  • - реєстрація в мережі «Мій світ».
Інструкція
1
Увійдіть в соціальну мережу «Мій світ», ввівши свої логін і пароль. Знайдіть на своїй сторінці пункт «Друзі». Клікніть по профілю вашого друга, привітати якого ви маєте намір. Прокрутіть сторінку вниз і зверніть увагу на пункт «Гостьова книга». Натисніть кнопку «Додати запис». Напишіть текст своїх побажань у запропонованому поле.
2
Додайте листівку. Можна намалювати своє зображення або прикласти фото. Якщо ви хочете створити власну листівку, натисніть на посилання «Малюнок», що знаходиться під полем тексту. У вікні, повинен з'явитися редактор. У вас є можливість вносити тут виправлення, малюючи зображення. Крім цього, тут можна додати свої музику або відео.
3
Натисніть кнопку «Вставити», тим самим завершивши створення листівки . Через деякий час в гостьовій книзі вашого друга з'явиться створений вами малюнок. Якщо ж вам він раптом не сподобається, у вас є можливість видалити його, натиснувши на відповідне посилання.
4
Виберіть кнопку «Додати запис», натисніть посилання «Фото». Можна завантажити листівку, що знаходиться на вашому комп'ютері, або знайти її в інтернеті. Якщо ви хочете завантажити листівку з ПК, зробіть позначку навпроти пункту «Фотографія» і потім клікніть «Обзор». Наступна ваша задача - відшукати папку «Мої малюнки» і вибрати звідти підходящу картинку. Далі виконуються команди: «Відкрити» і «Завантажити».
5
Знайдіть листівку в інтернеті, зайшовши на сайт з підходящої картинкою. Правою кнопкою миші викличте контекстне меню на фото і виберіть: «Скопіювати посилання на зображення».
6
Перейдіть до вікна додавання картинки, відзначте напис «З інтернету». Поставте курсор в порожню рядок і натисніть клавіші Insert + Ctrl + Shift. В результаті цих дій скопійована посилання з'явиться в даному полі. Натисніть «Завантажити». Через кілька секунд ви зможете побачити вітальну листівку, яку ви відправили своєму другу.
7
Крім додавання в гостьову книгу, можна просто послати листівку в простому повідомленні, додавши її до тексту (або без тексту) вищевказаним способом з інтернету або зі свого комп'ютера.
У будь-якої людини є такі дні, коли його можна поздоровляти. Це може бути день народження, Новий рік. І при цьому ви можете послати картинку другу з побажаннями гарного настрою або чудесного дня. Якщо ви маєте обліковий запис на проекті «Мій світ», то відправте листівку в гостьовій книзі вашому співробітнику по роботі або хорошому знайомому.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт «Мій світ», ввівши свій логін і пароль. На своїй сторінці знайдіть пункт «Друзі». Перейдіть до профілю вашого друга, якого ви будете поздоровляти. Потім прокрутивши сторінку вниз, ви помітите пункт «Гостьова книга». Потрібно натиснути на кнопку «Додати запис». У запропонованому поле можна написати текст побажань.
2
Потім додайте картинку. Ви можете намалювати своє зображення самі або докласти фото. Щоб створити власну листівку, потрібно натиснути на посилання «Малюнок», яка знаходиться під полем тексту. У вікні повинен з'явитися редактор. Ви можете вносити виправлення, малюючи зображення. Для цього можна повернутися і на кілька кроків назад. Крім цього, тут можна додати свою музику або відео.
3
Натисніть на кнопку «Вставити», щоб завершити створення листівки. Через якийсь період часу в гостьовій книзі повинен з'явитися створений малюнок. Якщо ж він вам все-таки не сподобається, можете його просто видалити, натиснувши на відповідне посилання.
4
Знову натисніть на кнопку «Додати запис». Але тепер тисніть посилання «Фото». Можна завантажити листівку з вашого комп'ютера або відшукати її в інтернеті. Щоб завантажити картинку з ПК, поставте відмітку навпроти слова «Фотографія» і далі клікніть на пункт «Обзор». Наступна дія - це знайти папку «Мої малюнки» і вибрати відповідну картинку. Потім потрібно натиснути на кнопку «Відкрити». Залишилося клацнути "Завантажити".
5
Відшукайте листівку в інтернеті. Для цього зайдіть на веб-сторінку з підходящої картинкою. Натисніть правою кнопкою на фото і виберіть пункт з назвою «Скопіювати посилання на зображення» (зауважте, що назва посилання може бути й іншим залежно від вашого браузера).
6
Тепер перейдіть до вікна додавання картинки і поставте необхідну галочку навпроти напису «З інтернету». Потім потрібно поставити курсор в порожній рядок, натиснути поєднання клавіш Ctrl + Shift + Insert. Таким чином, скопійована посилання з'явиться в цьому полі. Далі тисніть «Завантажити». І через кілька секунд в гостьовій книзі одного можна побачити вітальну листівку, яку ви відправили.