Як передати файл на інший комп'ютер в мережі. Як обмінюватися файлами в.

Передача інформації - це основне призначення локальних комп'ютерних мереж, а управляється цей процес програмним забезпеченням, встановленим в кожну машину об'єднання. Сьогодні всі програми, необхідні для прийому і передачі даних, вбудовані в операційну систему, і комп'ютери час від часу «спілкуються» між собою, навіть коли їх власники цього не помічають. Тим більше вони здатні організувати прийом і передачу файлів, якщо користувач відносно нескладної послідовністю дій дасть відповідну вказівку.
Вам знадобиться
  • ОС Windows 7.
Інструкція
1
Якщо комп'ютери, між якими вимагається здійснити обмін, працюють під управлінням ОС Windows 7, створіть для них загальну «Домашню групу». Для цього на одному з комп'ютерів розкрийте головне меню і в поле пошукового запиту наберіть «дому» - чотирьох букв достатньо, щоб отримати список результатів пошуку, що починається з посилання «Домашня група». Клікніть її, і буде запущений майстер створення цього мережевого братства машин.
2
У першій формі натисніть кнопку «Створити домашню групу», після чого з'явиться друга. У ній вам потрібно поставити позначки в чекбоксах тих бібліотек, доступ до яких готові надати членам групи, і перейти до наступної форми. Майстер покаже згенерований їм пароль - він буде потрібен усім, хто забажає приєднатися до створеного мережевого об'єднанню. Цей код можна записати або роздрукувати, а потім натиснути кнопку «Готово».
3
Підключіть самі або попросіть працює на іншому комп'ютері користувача підключити його до створеної «Домашньої групі». Натисніть клавіші Win + E на клавіатурі другого комп'ютера, щоб відкрити вікно Провідника і зачекайте кілька секунд, поки додаток просканує доступні мережеві ресурси. У лівій колонці файл-менеджера є розділ «Домашня група», в якому мають відображатися всі знаходяться в даний час в мережі комп'ютери, що входять в одну групу. Клікніть назва розділу і в правій панелі побачите кнопку «Приєднатися» - натисніть її.
4
З'явиться вікно з чекбоксами, виставлення міток в яких визначить список бібліотек, доступних іншим членам групи - зробіть свій вибір і натисніть кнопку «Далі». У наступній формі введіть пароль групи і ще раз натисніть «Далі». Потім закрийте вікно за допомогою кнопки «Готово» і обидва комп'ютера будуть дійсно готові надавати одна одній доступ до певних папок з файлами.
5
Помістіть файл в одну з папок, доступних з домашньої групи, наприклад, «Документи», і повідомте про це користувачеві другого комп'ютера. Той повинен за допомогою Провідника відкрити в розділі «Домашня група» ваш комп'ютер, перейти в цю папку і перетягнути потрібний файл в будь-яку папку свого комп'ютера.
У інтернету є величезний плюс - в ньому можна знайти все, що завгодно. Але в цій бочці меду є одна маленька ложка дьогтю: скачувати файли з інтернету дуже довго. Скачування може займати від декількох хвилин (якщо файл маленький) до декількох годин і навіть днів.
Вам знадобиться
  • DC ++ клієнт, інтернет, міська локальна мережа провайдера, інструкція настройки DC ++ клієнта.
Інструкція
1
Кожному хочеться подивитися фільм у відмінній якості, але не кожен стане качати файл в декілька Гб заради того, щоб переглянути його за дві години. Тут на виручку користувачам приходять локальні мережі провайдерів. Тобто підключаючи інтернет у того чи іншого провайдера, обов'язково поцікавтеся, чи є у нього локальна мережа. Якщо є, вам дуже пощастило. Локалка об'єднує всі комп'ютери в одну мережу за допомогою сервера. І швидкість скачування з цієї мережі в рази швидше за швидкість звичайного інтернет-з'єднання. Файл вагою в 10 Гб ви зможете скачати не більше, ніж годину.
2
Щоб отримати доступ до цієї сітці, вам потрібно встановити DC-програму, налаштувати її і підключитися до кількох хабам цієї мережі. Все це можна знайти на сайті або форумі вашого провайдера. Скачайте і встановіть будь DC ++ клієнт. Інструкція з настройками програми для вашої мережі повинна перебувати або в папці з встановленою програмою (якщо ви скачали її з сайту вашого провайдера), або ви можете нейти її на вашому мережевому форумі.
3
Після установки і настройки програми необхідно розшарити (тобто зробити доступними до скачував) ваші файли . Для цього в настройках програми виберіть пункт «шара» і вкажіть шлях до файлів, до яких ви хочете дозволити доступ інших користувачів. Тепер ці файли люди зможуть завантажувати з вашого комп'ютера.
4
Тепер вам просто потрібно ввести адреси тих хабів, які є у вашій локальній мережі. Цю інформацію ви так само можете знайти на форумі чи сайті вашого провайдера. Після всього цього ви зможете і надсилати й отримувати різноманітні файли по локальній мережі з відмінною швидкістю.