Як в Word перевести текст.

Програма Microsoft Word пропонує своїм користувачам дуже зручну опцію, що дозволяє переводити набраний текст . Більше не потрібно копатися в словниках в пошуках перекладу слів або користуватися програмами-перекладачами. Досить просто запустити Word.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Word на вашому комп'ютері. Версія даної програми повинна бути не нижче 2003 року.
2
Наберіть вимагає перекладу текст, перевіривши його на орфографічні помилки. Будь-яка неточність може утруднити переклад тексту програмою або спотворити його зміст. Виділіть набраний текст і натисніть в головному меню вкладку «Рецензування». У меню, виберіть напис «Переклад». Після цього зліва від сторінки з'явиться вікно «Довідкові матеріали».
3
Відкрити це вікно можна і простішим способом. Виділіть текст або необхідний фрагмент, натисніть на нього правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню «Переклад».
4
У вікні вкажіть вихідну мову і мову перекладу. Після цього програма виведе нижче перекладений текст. Можна також задати певні параметри перекладу, клацнувши на однойменну напис в «Довідкових матеріалах». У вікні поставте галочку поруч з написом «Використовувати словник в інтернеті». Це сприятиме більш досконалому переводу.
5
Після того як потрібний текст переведений, натисніть під ним кнопку «Вставити». І у вашому документі на місці вихідного тесту з'явиться текст на іншій мові.
6
Якщо ж така кнопка відсутня, просто виділіть переклад, натисніть на нього правою кнопкою миші, виберіть "Копіювати". А потім вставте його на місце вихідного тексту. Переклад буде завершений.
7
Можна переводити не весь текст цілком, а певний фрагмент або слово. Для цього виділіть вимагає перекладу елемент і застосуєте до нього всі описані вище дії.
8
Пам'ятайте, що при перекладі комп'ютер передає лише загальний зміст пропозицій. Тому не варто використовувати перекладений текст в ділових документах чи листування.
Зверніть увагу
Щоб перевести текст в Word, комп'ютер обов'язково дожен бути підключений до інтернету. Саме звідти беруться дані для перекладу.