Як себе вести в Америці. Як поводитися в германии.

Під час подорожі в США необхідно вести себе доброзичливо і привітно, а також дотримуватися ряду правил, порушення яких може спричинити за собою конфлікт або кримінальну відповідальність.
Інструкція
1
Ознайомтесь з правилами провезення багажу і ручної поклажі в США до поїздки. Зі списком заборонених продуктів, ліків, друкованих матеріалів, небезпечних речовин можна ознайомитися на офіційному сайті Митної служби США.
2
Вивчіть правила, що стосуються тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв того штату, куди ви збираєтеся відправитися. Майте на увазі, що вони відрізняються, хоча практично скрізь можна палити в громадських місцях. Єдиним правилом для всіх штатів є заборона на продаж алкоголю особі, яка не досягла 21 року.
3
Посміхайтеся всім. Самі американці посміхаються постійно, вважається непристойним показувати поганий настрій.
4
Вітайте і чоловіків і жінок рукостисканням. Поцілунки в щоки доречні лише при зустрічі друзів. Також не рекомендується цілувати дамам руки.
5
Поводьтеся з протилежною статтю в рамках пристойності. Не рекомендується фліртувати з жінками, оскільки за необережний жест або відвертий погляд на вас можуть подати в суд. Що стосується загравань і кокетства з чоловіками, ваші сигнали можуть прийняти за відвертий заклик до дії, але ніяк не за ваш спосіб спілкування.
6
Не ставте суто особистих питань співрозмовнику. Не прийнято питати жінку про вагітність, її сімейний статус. Відповідно не варто поширюватися про свої хвороби, проблеми і негаразди.
7
Пам'ятайте, що не останнє місце в системі цінностей американців займає національна безпека і свобода. Тому не створюйте ситуацій, які можуть бути сприйняті як загроза чиєїсь життю або здоров'ю, загалом, не «грайте в терористів».
8
Намагайтеся уникати районів проживання етнічних груп у великих містах, швидше за все діалог призведе до конфлікту.
9
Чи не висловлюйте свою думку щодо расової приналежності кого-небудь. Спілкуйтеся з людиною як з рівним. Дискримінація за расовою ознакою переслідується за законом.
10
Чи не висловлюйте негативне ставлення до релігії, навіть якщо співрозмовник не виявляє релігійності.
11
«Дотримуйтесь дистанцію». У чергах, в громадському транспорті, в магазинах та інших місцях скупчення людей намагайтеся не підходити надто близько до кого-небудь.
12
Чи не запізнюйтесь на зустріч. Американці більше інших цінують свій час і самі намагаються не затримуватися.
13
Перш ніж нанести комусь візит узгодьте час відвідування. Не приходьте в гості без запрошення. В якості подарунка можна принести квіти, вино або сувенір з країни проживання. Не варто робити дорогих подарунків.
14
Правила поведінки за столом в США в цілому відповідають європейським. Єдиним винятком є можливість використовувати вилку правою рукою.