Як в Excel додати рядок.

Microsoft Office Excel - найпопулярніший сьогодні редактор електронних таблиць, а прості операції з рядками і стовпцями (вставка, додавання, копіювання, переміщення) - найбільш затребувані користувачами його функції. Excel - дуже «просунутий» редактор, тому передбачає не один і навіть не два способи виконання таких маніпуляцій з елементами таблиць.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel версій 2007 або 2010.
Інструкція
1
Клацніть заголовок рядка - число або англійську букву лівіше першої колонки. Так ви виділите рядок , перед якою буде додана нова порожній рядок. Потім клацніть по виділенню правою кнопкою миші і в що випав контекстному меню виберіть пункт "Вставити".
2
Можна не виділяти рядок цілком, а просто клікнути будь-яку її комірку правою кнопкою і вибрати той же самий пункт «Вставити» в контекстному меню. Однак у цьому випадку вам потрібно проробити два додаткових дії - поставте позначку навпроти напису «рядок» у вікні «Додавання осередків» і клікніть кнопку OK.
3
Використовуйте набори команд, розміщені в меню табличного редактора, в якості альтернативних інструментів маніпуляцій з таблицями. Виділивши будь-яку клітинку в рядку, перед якою потрібно додати ще одну, розкрийте список, що випадає «Вставити» в групі команд «Осередки» на вкладці «Головна». Зверніть увагу, що клікнути при цьому потрібно не саму кнопку, а трикутну мітку, вміщену у її правого краю, в іншому випадку буде повторена остання з раніше використовувалися операцій вставки. У переліку операцій списку виберіть «Вставити рядок на лист».
4
Якщо додати в певну позицію електронної таблиці потрібно не нову, а одну або декілька вже існуючих рядків, то почніть з їх виділення. Для копіювання одного рядка клікніть її заголовок, а якщо їх декілька, виконайте це з першої, а потім затисніть клавішу Shift і за допомогою стрілки вниз розповсюдьте виділення на весь діапазон рядків. Якщо ці рядки повинні залишитися на своєму місці, натисніть сполучення Ctrl + C для їх копіювання. Якщо ж потрібно їх вирізати, використовуйте комбінацію Ctrl + X.
5
Клацніть правою кнопкою миші будь-яку комірку рядка, перед якою має з'явитися все скопійоване або вирізане в попередньому кроці. В контекстному меню виберіть команду «Вставити скопійовані комірки», і Excel виконає ваше бажання.