Як поводитися близьким.

Відносини з дорогими людьми зовсім не будуть безхмарними і райдужними, якщо не прикладати належних зусиль. Щоб досягти сімейної ідилії, потрібно не тільки дотримуватися правильної лінії поведінки, але й часом чимось жертвувати, приходячи до компромісів. Крім того, не зашкодить і особистісне самовдосконалення.
Інструкція
1
Почніть любити і цінувати рідних людей, незважаючи на їхні недоліки. Акцентуйте свою увагу на позитивних якостях дорогих вам персон. Заохочуйте і хваліть їх за успіхи на особистому, професійному чи творчому фронтах. Відзивайтеся про свою рідню виключно в упереджено ключі. Чи не плетіть інтриги за їх спинами, не брешуть про них.
2
Будьте уважні і співчутливі до проблем і невдач своїх родичів і коханих. Ніколи не залишайтеся байдужими, якщо з кимось із них трапиться біда. Обов'язково надавати посильну допомогу, не чекаючи, поки вас про це попросять. Пам'ятайте, що взаємовиручка і повага - це те, що характеризує щасливу і згуртовану сім'ю.
3
Частіше збирайтеся разом за сімейними вечерями, прогляданнями передач або мирними дискусіями. Вибирайтеся на природу, подорожуйте, відкривайте нові місця, заряжаясь приємними враженнями. Не дозволяйте, щоб хтось із ваших близьких нудьгував в гордій самоті. Намагайтеся приділити кожному однакову кількість уваги. Особливо поважайте інтереси старшого покоління.
4
Займайтеся всебічним розвитком маленьких членів вашої родини. Дивуйте і радуйте малюків цікавими подарунками, пізнавальними історіями і мудрими порадами, які знадобляться їм у подальшому житті.
5
Присікайте суперечки, сварки і конфлікти між родичами. Вчіться мирно домовлятися з кожним. В деяких випадках виступайте в ролі миротворця, вдаючись до мистецтва дипломатії і такту. Ваше завдання зробити так, щоб права та інтереси всіх членів вашої родини ніким не обмежувалися.
6
Не забувайте вітати своїх близьких з усіма святами і пам'ятними датами. Намагайтеся не підносити непотрібних і неоригінальних подарунків. Пам'ятайте, що сюрприз повинен бути душевним і приносить практичну користь. Тому в світі так цінуються подарунки, зроблені своїми руками.
Зверніть увагу
Найгірше, що може трапитися з родичами - це взаємний ігнор. Чи не розривайте сімейні узи. Вірте, що ви зможете забути всі образи і разом насолоджуватися життям.
Корисна порада
Навчіться думати не тільки про себе і свої потреби. Пам'ятайте, що щастя ваших близьким залежить від вас.