Як відновити папку з файлами.

Дистанційна з жорстких дисків інформація перестає бути доступною користувачам, але як і раніше деякий час залишається на зазначених носіях. Така особливість дозволяє в більшості ситуацій відновити випадково видалені файли.
Вам знадобиться
  • - Magic Uneraser;
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Як тільки ви виявили зникнення важливих файлів, негайно припиніть всю діяльність за комп'ютером. Скачайте і встановіть програму Magic Uneraser.
2
Запустіть цю утиліту і дочекайтеся відкриття головного меню. У лівому меню виберіть той локальний диск, на якому перебувала віддалена папка. Натисніть кнопку «Аналіз», розташовану на панелі інструментів.
3
Процес сканування вибраного розділу безпосередньо залежить від його розміру та продуктивності комп'ютера. Після завершення цієї процедури вам буде наданий повний список доступних даних. Вилучені файли будуть помічені червоним хрестиком.
4
Виділіть потрібну папку лівою кнопкою миші, використовуючи праве меню програми Magic Uneraser. Натисніть кнопку «Відновити» для переходу до нового діалоговому вікна.
5
Виберіть розділ вінчестера і папку, в яку необхідно зберегти відновлювану папку. Натисніть кнопку «Продовжити». Дочекайтеся завершення запущеного процесу.
6
При роботі з будь-якою програмою існує ризик пошкодження файлів під час відновлення. Особливо часто можна спостерігати часткове відновлення архівів і документів. Встановіть програму Easy Recovery і запустіть її.
7
Відкрийте меню File Repair і виберіть тип даних, цілісність яких необхідно відтворити. Вкажіть папку, яка містить потрібні файли. Варто відзначити, що описувана опція утиліти не призначена для роботи з зображеннями та відеозаписами. Натисніть кнопку Next. Дочекайтеся завершення роботи програми.
8
Утиліта Easy Recovery також має функцію відновлення видалених файлів. Для успішного виконання цієї процедури рекомендують використовувати останні версії програм. Практика показує, що нові версії наділені кращими алгоритмами пошуку даних на неактивних секторах жорсткого диска.