Як вимкнути брандмауер.

Останні версії операційних систем Windows володіють підвищеним рівнем безпеки. Вбудований брандмауер відмінно справляється з поставленими завданнями. На жаль, робота цієї утиліти іноді сильно заважає налаштувань деяких програм.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте в системі Windows XP, то відкрийте меню «Пуск» і виберіть підміню «Панель управління». Тепер перейдіть до пункту «Безпека» і відкрийте вкладку «Брандмауер Windows».
2
Перейдіть по посиланню «Включення і відключення брандмауера» і дочекайтеся запуску нового діалогового меню. Тепер поставте галочку поруч з пунктом «Вимкнути» і натисніть кнопку Ok.
3
Для переходу до потрібного меню налаштувань існує більш швидкий спосіб. Натисніть клавіші «Пуск» (Win) і R. В з'явилося поле з заголовком «Виконати» введіть Firewall.cpl і натисніть клавішу Enter. Відкрийте вкладку «Загальні» і виберіть пункт «Вимкнути».
4
Для відкриття потрібного меню в системі Windows Seven натисніть кнопку «Пуск». Тепер введіть в поле пошуку, розташоване в нижній частині панелі, рядок shell: ControlPanelFolder. У меню, виберіть пункт «Брандмауер Windows».
5
Перейдіть по посиланню «Включення і відключення брандмауера». Клікніть по пункту "Відключити". Виконайте цю процедуру для всіх потрібних типів мереж.
6
Після виконання описаних дій натисніть кнопку Ok і перейдіть в меню «Зміна параметрів повідомлень». Вимкніть нагадування системи про неактивності брандмауера.
7
Іноді розумніше повністю відключити стандартний фаєрволл системи. Відкрийте панель управління і виберіть пункт "Адміністрування".
8
Перейдіть до загального списку служб, присутніх в даній системі. Знайдіть пункт «Брандмауер Windows». Клікніть по ньому правою кнопкою миші і відкрийте властивості.
9
Перейдіть до вкладці «Загальні» і знайдіть поле «Тип запуску». Виберіть параметр «Відключено». Збережіть зміни. Перезавантажте комп'ютер.