Як почистити білу шубу. Як забарвити хутро на комірі.

Біла шуба наділяє свою власницю неповторною аурою і перетворює навіть некрасиву жінку в королеву. Але таке пухнасте біле щастя недовговічне, через деякий час шубка набуває некрасивий відтінок. Як же її почистити і надати первинну білизну?
Інструкція
1
Якщо сама шуба в хорошому стані, але є пара плям, то почистити біле хутро в домашніх умовах можна очищеним бензином. Для цього добре вибити шубу від частинок пилу, а потім за допомогою щітки відтерти плями у напрямку ворсу і провітрити від запаху.
2
Дуже пожовклий хутро очищають розчином перекису водню. Розводять водою з розрахунку 1 чайну ложку на склянку води і чистять губкою. Можна для більшого ефекту додати кілька крапель нашатирного спирту.
3
Хороший відбілюючий результат дає розведений у воді нашатирний спирт. Беруть одну частину спирту до двох частин води і губкою або ваткою очищають плями на білій шубі. Якщо хутро короткий, наприклад, стрижена норка, то його чистять проти напрямку росту. Потім шубу розчесати і просушити.
4
Почистити білу норку можна шампунем для волосся. Для цього якісний шампунь розводять водою (1 столова ложка на склянку води) і миють хутро губкою у напрямку росту ворсу. Потім протирають ганчірочкою, змоченою у чистій воді, і шубу просушують, але тільки не на сонці.
5
Ще білі хутряні вироби чистять манкою або крохмалем. Насипати манку на забруднені місця, потерти щіткою і витрусити. А для того, щоб ворс на білій шубі придбав блиск, його додатково протирають оцтом.
6
У кожному разі, почистити шубу в домашніх умовах на всі 100% не вдасться, тому краще довірити цю справу фахівцям - віддати її в хімчистку.
Шуба - це прекрасна одяг для морозної зими і предмет гордості будь-якої жінки. Вона є предметом престижу і прикрасою, її люблять і пестять, стараються, щоб вона довше зберігала свій шикарний вигляд. Але трапляється, що шуба забруднюється. Тоді її треба чистити.
Інструкція
1
Можна довіритися професіоналам і віднести свою шубу в хімчистку. Однак цілком реально почистити хутро самостійно. Але не забудьте перед чищенням здійснити ряд необхідних меропріятій.Еслі хутро у вашої шуби пом'явся, перед чищенням його треба розгладити. Для цього протріть шубу вологою губкою. Його ворсинки повинні стати мокрими. Потім розчешіть хутро у напрямку ворсу, а потім дайте йому висохнути. Після цього вибийте.
2
Якщо хутро став грубим, втратив м'якість, допоможе такий склад: розітріть яєчний жовток з 1 столовою ложкою вазеліну, потім додайте 0,5 літра теплої води. Протріть мездру хутра, просушіть шубу, потім злегка потягніть її в різні сторони.Теперь можна приступати до чищення. Але різні види хутра чистять по-різному.
3
Старий хутро можна почистити за допомогою картопляних очисток. Їх треба промити, прокрутити в м'ясорубці, щоб вийшла дрібна кашка, і додати всередину трохи нашатирного спирту. Після цього такий сумішшю можна почистити хутро.
4
Шубу з темного хутра можна добре облагородити за допомогою висівок. Вони продаються в аптеці. Нагрійте висівки до 60 - 70 градусів в духовці, потім обережно втирайте в хутро, немов перете. Висівки вберуть всю грязь в себе. Потім подрібніть волоські горіхи в порошок і зав'яжіть його в кульок з марлі. Протирайте їм хутро по ворсу. Це додасть шубі лоск. Потім можна обережно попрацювати щіткою з натуральної щетини.
5
Білу шубу можна аналогічно вичистити крохмалем. Його треба насипати прямо на хутро і так само акуратно розтирати, поки він не збере бруд. Потім шубу слід вибити і розчесати. Якщо крохмаль сірий - повторити знову, поки він не буде висипатися з шуби білим. Якщо крохмаль з хутра висипається відверто сірий, процедуру треба повторити.
Зверніть увагу
Шубу треба правильно зберігати. Перед укладанням на літнє зберігання її слід добре висушити на протязі, потім вибити.