Як у презентації зробити свій фон. Як зробити різні фони в презентації.

Для презентації свого реферату, курсової, дипломного або будь-якого іншого проекту потрібно оформляти слайди в Power Point. Важливу роль відіграє фон. Необов'язково вибирати в меню презентації «Формат - Оформлення слайда» наявні шаблони. Є кілька варіантів створити власний фон.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Power Point;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть в Power Point На слайді натисніть праву кнопку миші і виберіть рядок «Фон». Виберіть один із пропонованих кольорів або зайдіть в «Інші кольори», де можна скористатися як звичайними квітами у вкладці «Звичайні», так і їх відтінками у вкладці «Спектр». Також можна зробити певну заливку фону, натиснувши на «Способи заливки» під рядком «Інші кольори».
2
Спробуйте градиентную залівкуВо вкладці «Градієнтна» виберіть необхідні кольори (1 або 2). Заготівлю краще не застосовувати в презентації для навчального закладу, тому вони яскраві і на них погано видно текст. Зробіть вибір на типі штрихування і варіанті градієнта, зразок слайда надається внизу справа. Натисніть «ОК - Застосувати до всіх/Застосувати/Перегляд/Скасувати».
3
Застосуйте до слайда текстуруВо вкладці «Текстура» візьміть один із пропонованих зразків фону. Якщо жоден з них вам не підходить, знайдіть необхідний фон для презентації в інтернеті, збережіть на ваш комп'ютер і виберіть його, натиснувши на «Інша текстура». Застосуйте отриману текстуру до одного або всіх слайдів.
4
Подивіться на 3-й спосіб заливки - узорВ вікні «Способи заливки» представлені візерунки, для яких можна вибрати колір фону і штрихування. Якщо вам подобається візерунчастий фон, виберіть його для вашої презентації.
5
Вставте свій рісунокЧтоби зробити картинку фоном презентації, на останній вкладці у вікні «Способи заливки» натисніть на «Малюнок» і виберіть збережену на комп'ютері фотографію або картинку. Змінювати розміри картинки не треба, тому вона ляже точно за параметрами слайда. Щоб зберегти пропорції малюнка, поставте позначку напроти відповідного рядка внизу вікна.
6
Створіть власний Фонвьей презентації Power Point на одному слайді зробіть фон, можете написати якийсь текст будь-яким кольором. Збережіть слайд: «Файл - Зберегти як», надрукуйте назву файлу, нижче виберіть його формат (jpg або gif) та натисніть «Зберегти». Тепер можна вставити цей слайд можна зробити фоном в іншій презентації, вибравши його як малюнок.