Як увійти в систему з правами адміністратора.

Для роботи з деякими компонентами операційної системи Windows потрібно, щоб користувач мав правами адміністратора. Увійти в систему під відповідною наукового записом можна кількома способами.
Інструкція
1
При включенні комп'ютера, на якому створена хоча б один обліковий запис, форма для входу на екрані запрошення з'являється автоматично. Виберіть обліковий запис адміністратора, якщо необхідно, введіть пароль і натисніть на кнопку «Вхід» або клавішу Enter. Пам'ятайте, що при введенні пароля необхідно враховувати регістр (введення прописних і заголовних літер).
2
Якщо ви вже в системі, але увійшли під іншим користувачем, використовуйте один з варіантів. Натисніть на кнопку «Пуск» або клавішу Windows, виберіть у меню команду «Вихід із системи». У діалоговому вікні, натисніть на кнопку "Змінити користувача". Ви опинитеся в вікні привітання. Здійсніть вхід в систему вже під обліковим записом адміністратора.
3
Також ви можете вибрати в меню «Пуск» команду «Вимкнення». У діалоговому вікні виберіть пункт «Перезавантаження». Дочекайтеся завершення роботи, а при новому завантаженні операційної системи виконайте дії, описані в першому кроці.
4
Якщо з якихось причин ви не можете скористатися кнопкою «Пуск», викличте «Диспетчер завдань». Для цього клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці на панелі завдань і виберіть з меню, що випадає пункт «Диспетчер завдань». Даний компонент також може бути відкритий сполучення клавіш Ctrl, Alt і Del.
5
У діалоговому вікні «Диспетчера завдань» знайдіть у верхньому рядку меню пункт «Завершення роботи» і виберіть у контекстному меню одну з команд: «Зміна користувача» або «Перезавантаження». Далі дійте за описаною вище схемою.
6
Якщо вам необхідно встановити або змінити пароль для облікового запису адміністратора, скористайтеся компонентом «Облікові записи користувачів». Щоб викликати його, відкрийте «Панель управління» через кнопку «Пуск» або клавішу Windows і виберіть у категорії «Облікові записи користувачів» потрібне вам завдання.
Використання облікових записів, що володіють правами адміністратора , дозволяє отримувати максимальний доступ до функцій операційних систем і виконувати настройку цих ОС. При роботі з Windows повинна бути присутня хоча б одна подібна обліковий запис.
Інструкція
1
Зазвичай правами головного адміністратора комп'ютера наділена первісна обліковий запис. Це той аккаунт, який був створений під час установки операційної системи Windows. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся появи меню вибору користувачів. Виберіть із запропонованих варіантів потрібний обліковий запис. Ви також можете самостійно ввести її ім'я.
2
Заповніть поле пароль. Це необхідно в тому випадку, якщо обрана обліковий запис захищена відповідним чином. Натисніть клавішу Enter і дочекайтеся завершення входу в операційну систему.
3
Під час установки ОС Windows XP спочатку створюється обліковий запис з ім'ям «Адміністратор». Якщо ви ввели інше ім'я користувача під час цього процесу, то зазначений аккаунт не відображається в стандартному вікні входу. Перезавантажте комп'ютер і розгорніть меню додаткових параметрів завантаження системи.
4
Виділіть поле «Безпечний режим Windows». Натисніть клавішу Enter. Через деякий час система запуститься в зазначеному режимі роботи. Виберіть обліковий запис «Адміністратор» або самостійно введіть її назву. Заповніть поле «Пароль». Натисніть кнопку Ok.
5
У системах Windows існує можливість швидкого перемикання облікового запису. Вона дозволяє змінити користувача, не вдаючись до перезавантаження комп'ютера. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть меню «Завершення роботи».
6
У розгорнулося вікні виберіть пункт "Вийти з системи». Через деякий час з'явиться вікно входу в ОС. Виберіть потрібний обліковий запис, введіть пароль і натисніть клавішу Enter.
7
Якщо ви не хочете повністю завершувати роботу з дійсним членством, виберіть пункт «Змінити користувача». Важливо відзначити, що дана процедура може істотно знизити продуктивність комп'ютера, тому певна частина ресурсів буде витрачатися на підтримання попередньої облікового запису.