Як вибирати їжу.

Покупка продуктів харчування останнім часом стає справжньою проблемою, адже все частіше на полицях магазинів викладений несвіжий товар. Розібратися у величезному асортименті здатний тільки досвідчений покупець.
Інструкція
1
Дивіться на термін придатності Перше, на що варто звертати увагу перед покупкою продуктів харчування, - числа, зазначені на упаковці. Вони говорять або про дату виготовлення (а терміни зберігання можна прочитати біля складу), або про термін придатності. Не купуйте товар з коротким терміном зберігання, якщо ви не впевнені, що вживете його за цей час.
2
Оцініть зовнішній вигляд Якість продуктів можна визначити і «на око». Уважно огляньте товар, зверніть увагу на наявність цвілі або тьмяний колір, пружність та інші якості, які можна розглянути неозброєним поглядом.
3
Зверніть увагу на цілісність упаковки У російської дійсності постачальники нерідко порушують умови зберігання, зіпсувавши упаковку. Герметичні пакети, що допомагають зберігати продукти свіжими, при найменшому розриві втрачають всі свої властивості.
4
Робіть покупки у великих супермаркетах У великих магазинах кількість покупців в рази більше, ніж у маленьких крамницях, тому продукти на полицях не залежуються. Ще одна порада - беріть продукти з далеких рядів. Вперед зазвичай виставляють ті, термін придатності яких закінчується незабаром. Свіжі же ховаються назад.
5
Купуючи готову продукцію в спеціальних відділах, поцікавтеся у продавця, коли те або інше блюдо було приготовлено, які терміни зберігання воно має. При можливості понюхайте продукт перед покупкою - дослідної господині нічого не варто визначити зіпсовану їду по запаху.
Зверніть увагу
Завжди зберігайте чек, виданий вам касиром після оплати товарів. Саме цей документ допоможе вам при поверненні довести зроблену в магазині покупку (у разі, якщо продукти виявляться зіпсованими).
Корисна порада
Довіряйте перевіреним часом виробникам, адже саме якість дозволяє утримуватися на ринку десятиліттями.