Як вивести зображення на екран.

Більшість сучасних комп'ютерів і ноутбуків підтримують роботу відразу з декількома пристроями виведення зображення. У даному випадку мова йде не тільки про моніторах, але і телевізорах, проекторах і інших пристроях.
Вам знадобиться
  • - відеокабель;
  • - проектор;
  • - монітор.
Інструкція
1
Почніть з вибору інтерфейсу, через який буде здійснюватися з'єднання пристроїв. Найчастіше використовують наступні порти відеокарт: D-Sub (VGA), DVI-D, HDMI. Знайдіть відповідний канал в тому пристрої, який буде підключено до комп'ютера.
2
Придбайте кабель відповідного формату. Врахуйте той факт, що для підключення сучасних телевізорів рекомендують використовувати цифрові канали. Передача аналогового сигналу значно знизить якість зображення.
3
Виконайте з'єднання відеоадаптера з потрібним пристроєм. Увімкніть комп'ютер і почекайте, поки завантажиться операційна система. Швидше за все, зображення на другий екран буде передаватися лише після запуску ОС.
4
Виконайте настройку синхронного виведення зображення на декілька пристроїв. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Оформлення та персоналізація».
5
У підменю «Екрану» виберіть пункт «Підключення до зовнішнього пристрою». Дочекайтеся запуску нового діалогового вікна. Виберіть режим спільної роботи пристроїв.
6
Якщо ви підключили проектор, то розумніше використовувати функцію дублювання. У пункті «Екран» виберіть стандартний монітор і активуйте функцію «Зробити цей дисплей основним». Тепер виберіть проектор і активуйте пункт «Дублювати на цей екран».
7
При підключенні додаткового монітора або телевізора зазвичай застосовують режим розширення. Він дозволяє збільшити область робочого столу і використовувати обидва дисплея незалежно один від одного. Після вибору основного пристрою виділіть іконку другого дисплея. Активуйте пункт «Розширити на цей екран».
8
Збережіть налаштування. При включенні комп'ютера зображення буде передаватися на основний дисплей. Пам'ятайте про цю особливість при виборі головного пристрою.
На початковому етапі вивчення мови програмування (ЯП) PHP необхідно освоїти роботу з операторами виведення елементів тексту та коду HTML, що дозволить виводити зображення на екран користувача в процесі виконання скрипта на сторінці. Для відображення графічних файлів можуть бути використані функції, реалізовані в даному ЯП.
Інструкція
1
Відкрийте ваш файл PHP для редагування в будь-якому текстовому редакторі, клікнувши правою клавішею миші на ньому і вибравши пункт «Відкрити за допомогою». Виберіть утиліту, якою ви користуєтеся для зміни вмісту документів.
2
Для твору виведення елементів HTML використовується оператор echo. Він здатний виводити текст, зображення та інші елементи, які використовуються в рамках коду. Щоб відобразити графічний файл на екрані користувача, введіть наступну команду в потрібному ділянці коду: echo ""; В даному випадку зворотні дужки замінені оператором злиття рядків.
5
Без використання оператора echo ви можете застосувати наступний спосіб:
6
Використовуючи такий підхід, ви перериваєте виконання скрипта програми для виведення файлу зображення засобами HTML. Даний спосіб виведення найбільш простий і є не менш ефективним, ніж при роботі з echo.
7
Збережіть зміни у файлі через меню «Файл» - «Зберегти» і запустіть ваш локальний сервер для налагодження отриманого скрипта. Ви також можете завантажити відредагований файл на ваш хостинг і протестувати його роботу на сайті. Висновок зображення через PHP і HTML завершений.