Як мити ванну. Як швидко помити ванну.

Після важкого робочого дня кожній людині хочеться, прийшовши додому, поніжитися і розслабитися у ванній. Щоб ванна завжди виглядала добре і служила довго, необхідно за нею доглядати. В даний час для чистки ванної існує великий асортимент порошків і миючих засобів, тому мити її не так важко.
Вам знадобиться
  • Ванна, засіб для чищення, щітка, губка, вода.
Інструкція
1
При довготривалому користуванні ванною, іржа починає залишати за собою сліди, і її миття перетворюється для господині на справжню муку. Тому, щоб не траплялося подібних покарань, потрібно правильно чистити ванн.
2
Для початку, потрібно визначитися з типом миючого засобу. За може не підійти для чистки до ванної. При виборі засобу дуже важливо не забути вивчити інструкцію по застосуванню, адже не кожне підходить для чистки ванної.
3
Перед тим, як почати мити ванну , потрібно обов'язково надіти на руки рукавички і фартух, щоб запобігти попаданню кислот та інших лугів на шкіру та одяг. Також, можна використовувати маску або респіратор.
4
Далі, потрібно змочити стінки ванної водою, і нанести на них миючий засіб. Також, необхідно покрити дно ванни миючим засобом і залишити її в спокої на хвилин 20.
5
Через деякий час, за допомогою щітки або йоржика, потрібно починати натирати ванну .
6
Очищати ванну досить складно, швидко втомлюються м'язи спини і рук, тому необхідно давати собі трохи відпочити.
7
Щоб не доводилося усередині очищати ванну , необхідно її після кожного використання мити за допомогою засобу для чищення і м'якої губки.
Корисна порада
Засіб має бути призначене саме для чистки ванної. Дуже важливо, приділити увагу захисту шкіри рук від впливу лугів, що входять до складу засобу.
Акрилові ванни все частіше привертають увагу людей, облаштовують свої житла. Плюсів у цього виду саноборудованія немало: ергономічність, комфорт, довговічність, гігієнічність (всі акрилові ванни мають антибактеріальний шар, що виключає ймовірність появи бактерій і відкладень на поверхні). Крім того, така ванна вельми практична, т.к. вимагає мінімум догляду. Однак знати, як мити акрилові ванни , необхідно, тоді вона прослужить вам дуже довго.
Вам знадобиться
  • - м'яке миючий засіб;
  • - м'яка ганчірка або м'яка губка;
  • - мило;
  • - сік лимона;
  • - столовий оцет;
  • - спеціальний миючий засіб для акрилових поверхонь.
Інструкція
1
Найперше, що потрібно знати, - акрилові ванни слід мити регулярно (бажано після кожного її використання), тільки тоді вона буде радувати вас первісним блиском, бездоганною гладкістю і насиченим кольором.
2
Найпростіший спосіб догляду за акриловою ванною (він же і найефективніший) - протирати її м'якою ганчіркою з нанесеним на неї рідким миючим засобом, або просто намиленої звичайним милом. Після того як ви обробите всю поверхню, сполосніть ванну теплою водою і протріть сухою ганчіркою.
3
Для сильних забруднень, не застосовуйте чистячі засоби з абразивними частинками, уайт-спірит, спирт та інші розчинники. Буде краще, якщо в боротьбі зі слідами іржі або вапняними відкладеннями ви використовуєте свіжий сік лимона або теплий столовий оцет. Полийте соком або оцтом на плями і залиште на 15-20 хвилин, потім потріть проблемні місця м'якою губкою або тканиною і змийте теплою водою.
4
Скористайтеся спеціальними засобами для догляду за акриловими поверхнями. Вони зазвичай продаються в тому ж магазині, що й самі ванни . Також ви можете придбати їх в магазинах побутової хімії. Уважно прочитайте інструкцію і слідуйте їй.
5
Якщо на поверхні вашої ванни з'явилися подряпини, ви можете скористатися самої «ніжної» наждачним папером. Обережно затріть подряпину, а потім візьміть спеціальну полірувальну пасту і нанесіть на місце дефекту, відполіруйте до блиску. Протріть ванну м'якою ганчіркою з рідким миючим засобом, потім пройдіться по поверхні сухою тканиною. Увага! - Такий спосіб видалення механічних дефектів застосуємо тільки для ванн з литого акрилу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=r3zqjjH0Ye8
Зверніть увагу
Дотримуючись правил догляду за акриловою ванною, ви забезпечите їй довге «життя» - 20 і більше років.
Корисна порада
Якщо вам необхідно поставити на дно акрилової ванни таз (пластиковий або емальований), підкладають під нього гумовий килимок або шматок м'якої ткані.Берегіте акрилову ванну від попадання на її поверхню клею, впливу відкритого вогню (наприклад, від свічки), а також лаку (у тому числі для волосся).