Як встановити маніпулятор.

Останнім часом найбільш поширеним пристроєм для геймерів став геймпад - різновид ігрового маніпулятора , що забезпечує гравцеві більш зручне управління, ніж традиційні миша і клавіатура.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск;
  • - маніпулятор;
  • - комп'ютер;
  • - перехідник для USB-роз'єму.
Інструкція
1
Врахуйте, що геймпад, як і будь-який інший джойстик, може підключатися в game-порт. Але існують перехідники, які дозволяють підключити його через звичайний USB- роз'єм. Вони можуть входити в комплект поставки разом з маніпулятором. Підключення до game-порту виробляєте при вимкненому комп'ютері, для USB ж це зовсім неважливо.
2
З доданого до пристрою установочного диска поставте потрібні драйвера, а також програму для калібрування. Це, як правило, не викликає особливих труднощів, оскільки на диску є «Майстер налаштування», а від вас лише вимагатиметься погоджуватися з параметрами, виставленими за замовчуванням, і слідувати покроковим інструкціям.
3
Програму калібрування викличте ярликом, розташованим на робочому столі або через основне меню «Пуск». Вона надасть допомогу у здійсненні тонкої настройки аналогових маніпуляторів геймпада і призначить дії для кнопок. Ці ж самі настройки, як правило, можна провести, використовуючи стандартні засоби Windows, відкривши доступ до них з «Панелі управління» після того, як буде встановлений маніпулятор.
4
У кожній грі, де буде використовуватися геймпад, необхідно вказати його наявність в налаштуваннях. Крім того, ряд налаштувань для даного маніпулятора також може бути зроблений саме в конкретній грі. Як правило, інтерфейс налаштувань гейпади в іграх дуже простий, і розібратися з ними не складе труднощів навіть тільки починаючому геймеру.
5
Візьміть до відома, що в ряді ігор здійснити налаштування геймпада таким чином, щоб ігровий процес став комфортніше, ніж при використанні клавіатури і миші, просто неможливо. Геймпад оптимально підходить для певних жанрів ігор, таких як космічні симулятори, автосимулятори і т.п. Завершивши всі налаштування, ви зможете оцінити всі плюси і мінуси даного маніпулятора.