Як замінити ремінь ГРМ на Audi. поміняти ремінь на Ауді А6 ціна.

Автомобілі Audi серій 80 і 100 цілком доступні в обслуговуванні та ремонті навіть за відсутності широкого набору інструментів і великих знань в області авторемонту. Наступні за ними серії А4 і А6 набагато складніше по конструкції. Заміна ременя приводу ГРМ в них теж доступна рядовому автомобілісту, але за наявності у нього певних навичок і знань.
Вам знадобиться
  • - ключі торцеві, шестигранні і типу TORX;
  • - новий ремінь ГРМ;
  • - свічковий ключ;
  • - охолоджуюча рідина;
  • - ємність для збору охолоджуючої рідини.
Інструкція
1
Незалежно від моделі вашої Audi замінюйте ремінь приводу ГРМ в строки, зазначені в графіку сервісного обслуговування автомобіля. Крім того, при виявленні ознак зносу, механічних пошкоджень негайно змініть ремінь.
2
При огляді ременя не перекручується його і не згинайте під гострими кутами. Чи не провертайте колінвал, взявшись за розподільні вали і зубчасті шківи ременя, а також в непередбаченому напрямку. Після зняття ремінного приводу уникайте випадкового повертання колінчастого або розподільного валів.
3
Підготуйте новий ремінь. Він не повинен мати слідів бруду та мастила. Також не скручуйте його і не стискаючи під гострими кутами. При установці ненового ременя обов'язково дотримуйтесь напрямок його обертання - воно має залишитися незмінним.
4
Загальмуйте автомобіль стоянковим гальмом і відключіть негативний дріт від клеми акумулятора. Виверніть свічки запалювання. Із системи охолодження злийте всю рідину в заздалегідь приготовлену ємність. Зніміть приводні ремені допоміжних систем автомобіля. Потім зніміть вентилятор радіатора разом з його кронштейном. Також демонтуйте корпус термостата.
5
Відгвинтивши болт кріплення, зніміть шків коленвала. Потім зніміть обидві кришки ремінного приводу. Провертаючи колінвал за годинниковою стрілкою, встановіть поршень першого циліндра у ВМТ. У цьому положенні установочні мітки коленвала і маховика повинні поєднатися. Зніміть шайбу зубчастого шківа коленвала. Послабивши болт, відтягніть натяжна ролик від ременя і закріпіть його в цьому положенні, знову затягнувши болт. Зніміть ремінь і огляньте стан роликів. Виявивши на них дефекти, замініть їх новими.
6
Перед установкою нового ременя переконайтеся в тому, що установчі позначки не змістилися. Надягання нового ременя почніть зі шківа распредвала і далі - за годинниковою стрілкою. Після того як новий ремінь буде надітий, повторно переконайтеся в правильному положенні настановних міток. У випадку, якщо ці мітки змістилися з первинних положень, повторіть процедуру надягання ременя спочатку. Поверніть коленвал за годинниковою стрілкою так, щоб мітка S на шківі випускного распредвала сполучилася з рискою.
7
Встановивши натяжна ролик на своє місце, затягніть його кріпильний болт моментом 37-52 Нм. Перевірте прогин нового ременя. При натисканні на його верхнє плече із зусиллям 10 кгс його прогин повинен бути в районі 7,5-8,5 мм. Встановіть назад всі демонтовані компоненти в порядку, зворотному зняттю. Болти шківів коленвала затягуйте з зусиллям 12-17 Нм. Заправте систему охолодження, вверніть свічки запалювання, підключіть негативний дріт АКБ.