Як зробити тему важливою.

Тему , створену вами на мережевому форумі або в інтернет-чаті, можна виділити із загального списку, зробивши її важливою. Таким чином, ваша тема буде закріплена вгорі списку, незалежно від того, коли було написано останні повідомлення в ній.
Інструкція
1
Створіть нову тему в сюжеті вас розділі, натиснувши відповідну кнопку. Вам слід попередньо перевірити, чи немає серед створених раніше тим схожою на вашу. Зверніть на це увагу, щоб не повторитися. Для перевірки скористайтеся зручною функцією пошуку або рядком запиту, присутньої на всіх форумах і чатах. В іншому випадку, якщо ви створите тему, яка вже існує, модератор, швидше за все, буде змушений об'єднати дві однакові теми в одну. Уважно стежте за тим, щоб заголовок вашої теми повністю відповідав загальній ідеї розділу, в який ви її додаєте, щоб вона надалі не була перенесена в інший розділ.
2
Вивчіть критично безпосередньо ту інформацію, яку ви надаєте в своїх повідомленнях. Щоб тема була відзначена модератором як важлива, інформація в ній повинна бути важливою або часто використовуваної користувачами форуму або відвідувачами чату. Постарайтеся поглибити свої знання в даній сфері за допомогою додаткових джерел. Це можуть бути книги, фільми і телепередачі. Створюйте тільки актуальну тему і намагайтеся знайти ексклюзивну, оновлену інформацію по ній. Тоді є велика ймовірність того, що свіжа тема отримає статус важливою.
3
Підтримуйте обговорення питання, який розкривається у вашій темі. Зрозуміло, ви повинні бути в достатній мірі інформовані і розбиратися в тому, що пропонуєте обговорити. Постійно активно беріть участь в процесі спілкування. Також вам необхідно відповідати на запитання відвідувачів і допомагати їм у питаннях, в яких ви компетентні. Користувачі сайту, побачивши, що тема постійно оновлюється, приєднаються до її обговорення. Це теж піде вам на користь. Популярна і корисна тема має всі шанси стати важливою, а ваш авторитет на форумі або в чаті обов'язково зросте.
Незважаючи на те, що в спеціалізованих магазинах представлений широкий вибір наметів самих різних модифікацій і місткості, більшість туристів воліє робити намети самостійно, виходячи з особистих вимог і переваг. Як же зробити намет самостійно?
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - гумовий клей;
  • - тасьма;
  • - швейна машинка;
  • - олівець;
  • - папір;
  • - конопляна мотузка;
  • - люверси
Інструкція
1
Оберіть модель палаткіСуществует безліч різних видів туристичних наметів - односхилі, двосхилі, трехскатной намети, намети-мішки, намети і т.п. Однак найбільшого поширення набули намети-будиночки, призначені для літніх туристичних походів. Вони прості в установці і досить комфортні. До того ж, їх легко зшити самостійно т.к. вони мають раціональний і простий розкрій.
2
Визначте розміри палаткіДля цього необхідно визначити на яку кількість осіб розрахована ваша палатка. Найраціональнішим вважається шити намети на 2-4 чоловік. Слід врахувати, що розмір підлоги на одну людину, як правило, становить 50х200 см. Розплануйте спальні місця і простір для необхідних вещей.Определіте висоту. При визначенні даного параметра слід врахувати, що чим більше висота вашого намету, тим більше її парусність. Компромісним варіантом прийнято вважати висоту в 150 см.
3
Зробіть креслення намети в обраному масштабі. Розрахуйте необхідну кількість матеріалів.
4
Оберіть тканьОт вибору тканини буде залежати вага вашого намету. Що, звичайно, є дуже важливим фактором в похідних умовах. Намети можна шити як із спеціальних прогумованих тканин, так і з тонкого брезенту або щільної бавовняної матерії. Однак, для полегшення ваги конструкції рекомендується використовувати капронові тканини підвищеної міцності.
5
Проведіть розкрій тканини у відповідності зі зробленим раніше кресленням.
6
Зшийте деталі, орієнтуючись на зроблену викрійку. Щоб уникнути протікання, полотнища необхідно прошивати подвійним швом. Промастіть шов гумовим клеєм. Задня стінка і підлога намети шиються, як правило, з більш щільного матеріалу.
7
Поперіть і висушіть тасьму. Це необхідно для того щоб надалі вона не дала усадку. Підшийте коник вашого намету.
8
Пропустіть тонку мотузку між підшитої тасьмою і коником. Зауважте петлі на кінцях мотузки. Закрийте місце кріплення петлі спеціальної нашивкою і ретельно прошийте її по периметру і хрест на хрест, захоплюючи матеріал і мотузку. За дані петлі будуть кріпитися розтяжки, тому дуже важливо щоб вони були надійно зафіксовані ..
9
Проробіть отвори для стійок на кінцях коника і встановіть в них люверси.
10
Зробіть вхід в намет, використовуючи два полотнища тканини. Закриватися вхід може за допомогою спеціальних петель і застібок.
11
Обладнайте біля входу застібається поріжок. Він охоронить намет від бруду і води.