Як змінити колір вікон. Як змінити колір вікон на комп'ютері.

Крім звичної зміни шпалер і стилю вікон "Aero", операційні системи Microsoft Windows Vista і Windows 7 пропонують розфарбувати інтерфейс за вашим смаком, в залежності від фонових шпалер або вашого настрою. Ви можете створювати персоналізовані схеми з налаштованим кольором вікон і рівнем їхньої прозорості.
Інструкція
1
Для цього потрібно зайти в персоналізацію кольору і зовнішнього вигляду вікна. Це можна зробити через панель управління, або, клацнувши правою кнопкою миші по порожній області на робочому столі і вибравши в контекстному меню пункт «Персоналізація». У вікні персоналізації, в нижньому блоці ви побачите прямокутник з написом «Колір вікна». Клацніть по ньому.
2
Перед вами з'явиться вікно з заголовком «Змінити колір кордонів вікон , меню« Пуск »і панелі задач. В цьому вікні ви можете вибрати один із шістнадцяти попередньо встановлених квітів, або створити свій цвет.Для створення свого відтінку клікніть по напису «Показати настройку кольорів». Для вас будуть доступні зміни відтінку, насиченості і яскравості вікон . Також, вище, ви можете включити або відключити прозорість вікон і задати інтенсивність кольору.
3
Після того, як потрібний колір налаштований на ваш смак, натисніть кнопку «Зберегти зміни» і закрийте вікно персоналізації.