Як відформатувати жорсткий диск без втрати даних. пароль на локальний диск.

Операційна система Windows всіх версій розташовує вбудованої утилітою Convert.exe, що дозволяє здійснити процедуру форматування жорсткого диска без втрати збережених даних.
Інструкція
1
Проведіть перевірку підмета форматуванню жорсткого диска. Для цього викличте головне меню системи, натиснувши кнопку «Пуск», і відкрийте в пункт "Всі програми". Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows».
2
Відкрийте контекстне меню вибраного томи, клікнувши правою кнопкою миші. Вкажіть пункт «Властивості». Скористайтеся вкладкою «Сервіс» в діалоговому вікні та виберіть команду «Виконати перевірку». Відзначте чекбокси на полях «Автоматично виправляти системні помилки» і «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори» в діалоговому віконці параметрів і підтвердіть виконання обраного дії, застосувавши кнопку «Запуск».
3
Дочекайтеся завершення перевірки диска і перезавантаження комп'ютера. Поверніться в головне меню системи «Пуск» і розкрийте діалог «Виконати» для ініціації процедури форматування потрібного томи. Надрукуйте cmd в рядку «Відкрити» та запустіть утиліту командного рядка, скориставшись кнопкою OK.
4
Надрукуйте cd C: WindowsSystem32 в текстовому полі інтерпретатора команд Windows і збережіть зроблені зміни, натиснувши функціональну клавішу Enter. Надрукуйте наступну команду в командному рядку convert имя_диска_подлежащего_форматированию:/fs: ntfs і підтвердіть виконання обраного дії повторним натисканням клавіші Enter.
5
Зверніть увагу, що форматування томи без втрати даних можливе тільки при зміні файлової системи з FAT на NTFS. Зворотний конвертація призведе до знищення збереженої інформації.
6
Рекомендується створення резервної копії даних на знімний носій для можливості відновлення інформації при неполадках, викликаних перебоями в електроживленні. Також рекомендується закрити всі запущені програми і завершити роботу всіх відкритих вікон програм перед початком процедури форматування вибраного жорсткого диска.