Як зробити квартиру затишною. фото вітальня з телевізором.

Є люди, рідко бувають у своїх оселях, вони весь свій час присвячують роботі, спілкуванню з друзями і захопленням поза квартири. Але дуже велика і кількість домосідів, яким важлива затишність і комфортабельність їх житла. Будь-яку квартиру можна зробити абсолютно чарівною, доклавши трохи зусиль і підключивши свою фантазію.
Вам знадобиться
  • - меблі;
  • - предмети декору.
Інструкція
1
Найпростіше створити своє затишне житло, починаючи з голих стін. Тоді ви зможете довести кожен квадратний сантиметр квартири до досконалості. Виберіть з усього розмаїття ідей для оформлення інтер'єру ті, які вам сподобалися найбільше. Можливо, ви захочете кожну кімнату виконати в різному стилі і кольорі, бути може, вони будуть гармонійно поєднуватися один з одним.
2
Якщо ви живете з сім'єю, вам потрібно влаштувати раду, щоб врахувати думку кожного. Мама-пенсіонерка і дитина-дошкільник із задоволенням візьмуть участь у виборі меблів і предметів декору, адже вони теж багато часу проводять всередині квартири, їм затишок і комфорт дуже важливі.
3
Щодня з'являються все нові і нові матеріали для опоряджувальних робіт, тому потрібно отримати консультацію в магазині, щоб не вибрати дійсно те, що вас влаштує повністю. Затишок залежить і від кольору, і від фактури, і від матеріалу обробки і меблів, від їх вдалого поєднання один з одним і з предметами декору.
4
Скільки людей, стільки й думок! Одній людині комфортно перебувати в приміщенні зі скла і металу зі шкіряними меблями, інший - відчуває себе затишно тільки в оточенні великої кількості м'яких подушок і рюшів на фіранках. Найголовніше - це незмінно дотримуватися обраного стилю, не можна порушувати гармонію і вносити дисонанс, внісши, наприклад, в інтер'єр у стилі хай-тек рожевий комод з ангелятами з Шеббі-шику.
5
Вибираючи меблі, думайте про її зручність і функціональності. Затишок - це правильне розташування дивана і крісел перед телевізором, це пухнастий килимок перед ліжком, це солідний письмовий стіл зі зручним стільцем, це набір барвистих банок на полиці поруч з обіднім столом. Визначте, що є затишок і привабливість житла в розумінні кожного члена сім'ї. Якщо у всіх є свої кімнати, обставляють їх, керуючись побажаннями їх мешканців.
6
Коли буде зроблений ремонт і розставлені меблі, подумайте про декор. Це картини, дзеркала, свічники, полички з дрібничками, вази, фотографії в красивих рамках і багато багато іншого. Є предмети, які своєю присутністю в квартирі здатні додати чарівність будь-якого інтер'єру. До кабінету поставте настільну лампу з абажуром-вітражем, це пожвавить сувору атмосферу кімнати і нагадає про яскравість життя за вікном.
7
Спальню зроблять затишній картини в спокійних тонах, стильне покривало на ліжко і дерев'яна скриня для постільних речей. Кухня не може обійтися без запаху спецій, а привабливою її зробить вся ваша родина, що зібралася за вечірнім чаєм з гарячими пиріжками. Дитина у своїй дитячій кімнаті створить такий затишок і комфорт, який ви, можливо, не відразу оціните, але це його казковий світ зі своїми законами!
8
Центр тяжіння вітальні - великий телевізор і м'які зручні дивани. Тепла пухнаста кішка, муркотів на одному з крісел, додасть гармонії в атмосферу квартири.
9
Ще один дуже важливий рада - позбавляйтеся від мотлоху і непотрібних речей. Все це тільки дратує і привносить «ложку дьогтю» в ваше світовідчуття і настрій, коли ви знаходитесь вдома.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MbROkMu4aRU