Як назвати собаку хаскі.

Хаскі - сильні і витривалі собаки з ефектною зовнішністю і великим почуттям власної гідності. Якщо ви придбали таку собаку, підберіть їй відповідне ім'я. Кличка повинна бути незвичайною, яскравою і красивою - такою ж, як і сама хаскі.
Інструкція
1
Суворі ескімоські собаки з яскраво-блакитними очима і густою шерстю - тварини сильні, витривалі, ненависники сентиментів. Підбираючи кличку для вихованця, забудьте про вигадливих, слащавих або занадто дитячих іменах. Псові вони не підійдуть.
2
У пошуках цікавих ідей подивіться фільми, героями яких стали хаскі, маламути, аки-іну та інші північні собаки. Даймон, Бадді, Шаста або Будда - дуже вдалі імена для вихованця, причому вони підійдуть як для кобеля, так і для суки. Непогані варіанти можна почерпнути і з літератури. Почитайте Джека Лондона або Ремарка. Імена мужніх героїв і ніжних героїнь їх книг цілком підійдуть для справжніх хаскі.
3
ескімоські собакам сподобаються і клички з географічним ухилом. Сибір, Тундра, Алтай, Монтана, Аляска, Арктика, Північ, Байкал - будь-який з варіантів ніби створений для хаскі. Непогано звучать і слова, що позначають явища природи - Вітер, Завірюха, Завірюха. Дуже красиво виглядають і словосполучення. Зазвичай такі імена дають собакам-виробникам з розплідників, але ніщо не перешкодить вам назвати свого улюбленця Північним Вітром або Полярної Зіркою.
4
Зверніть увагу на слова, що починаються з літер Р і Х. Перша подобається всім собакам, а друга підходить саме хаскі, оскільки нагадує їх незвичайний гавкіт, що нагадує хрипіння. Харрі, Хлодвиг, Хельга - ваші вихованці повинні оцінити такі клички по достоїнству.
5
Калааллісут собаки асоціюються з північчю Америки та Росії. Тому хаскі підійдуть англійські та російські імена, а також слова, що відображають їх непростий характер. Таємниця, Мрія, Принцеса або Норма, Фрісбі, Еліс - ці клички собаки запам'ятають без праці і будуть із задоволенням відгукуватися на них.
Корисна порада
Якщо ви придбали породистого щеняти з родоводом, власники розплідника вам запропонують підібрати кличку, що починається на певну букву алфавіту. Однак крім офіційного імені ви можете дати собаці своє, домашнє. Якщо ваша хаскі не братиме участі у виставках або племінному розведенні, «паспортна» кличка собаки буде мати другорядне значення.