Як обробити ванну пластиком. дача ремонт пластикові панелі.

Ось і прийшла пора приступати до ремонту у ванній кімнаті. І він повинен бути зроблений з розумом, адже ванна - це приміщення з високою вологістю і постійним перепадом температур. Тому підходити до обробки стін і стелі потрібно особливо уважно. Пластикові панелі підійдуть якнайкраще. По-перше, вони відрізняються невисокою вартістю, по-друге, за ними легко доглядати і мити, по-третє, вони легкі в монтажі.
Вам знадобиться
  • - дерев'яний брусок (або рейка);
  • - лобзик;
  • - перфоратор або дриль;
  • - саморізи;
  • - дюбеля;
  • - метр;
  • - рівень;
  • - пластикові панелі;
  • - протигрибковий препарат;
  • - герметик.
Інструкція
1
Першим ділом ретельно очистіть поверхню стін і стелі від залишків оздоблювального матеріалу, що відвалюється штукатурки, пилу і бруду. Керамічну плитку також доведеться видалити. Цим ви вивільните пару сантиметрів, і площа ванної кімнати після монтажу не зменшиться.
2
Почніть обробку ванної кімнати зі стелі. Багато господарів квартир по старинці воліють фарбувати стелю масляною фарбою, яка рано чи пізно почне кришитися і обсипатися під впливом вологи. Тому простіше створити підвісна стеля у ванній за допомогою пластикових панелей. Вони з'єднуються один з одним і спираються на раму, яка попередньо кріпиться до стелі та стін за допомогою саморізів. Завдяки такій обробці немає необхідності вирівнювати поверхню стелі, досить лише його обробити протигрибковим і гідроізоляційним розчином, які захистять стіни від впливу цвілі.
3
Обробіть стіни ванної кімнати протигрибковими або антисептичними засобами за допомогою валика. Потім візьміть дерев'яний брусок і відріжте лобзиком потрібний розмір рейки, який повинен відповідати ширині стіни. Закріпіть дерев'яну обрешітку на стіни за допомогою саморізів, для яких вже повинні бути просвердлені отвори і забиті дюбеля. При виборі матеріалу не економте, дерев'яні рейки повинні бути добре просушені і не повинні містити тріщин і сучків.
4
Почніть кріпити панелі з кута, поступово вкручуйте саморізи то по горизонтальній, то по вертикальній стороні з кроком приблизно 30-40 сантиметрів. Даний спосіб кріплення не дасть панелі тріснути або перекоситися від зайвого навантаження. В основному всі пластикові панелі йдуть з замковою системою кріплення. Тому не забувайте щільно скріплювати їх між собою до характерного клацання.
5
Шви між пластиковими панелями рекомендується закласти водонепроникним матеріалом (герметиком або силіконом). Обробка швів є обов'язковою процедурою. Завдяки цьому ви зможете захистити дерев'яну обрешітку від гниття. Після закінчення обробки ванної кімнати по необхідності прикріпіть пластиковий плінтус по підлозі.