Як перевірити тростинний цукор.

Гурмани цінують тростинний цукор за своєрідний аромат і смак, який ідеально поєднується з чаєм або кавою. Однак, цей продукт нерідко підробляють, тому потрібно вміти відрізняти натуральний тростинний цукор від підробки.
Інструкція
1
Тростинний цукор може бути як білого, так і коричневого кольору. Коричневий цукор містить мелясу - патоку чорного кольору, яка надає цукру своєрідний карамельний відтінок, смак і аромат. До складу меляси входять корисні для організму людини елементи: вітаміни групи В, кальцій, залізо, фосфор, магній, мідь, а також клітковина. Чим цукор темніше, тим вище в ньому концентрація патоки. Однак варто знати, що коричневий колір - далеко не завжди показник натуральності та нерафінована цього продукту. Часто не дуже чесні виробники видають звичайний цукор за більш дорогий тростинний, змінюючи його колір за допомогою барвників.
2
Щоб розпізнати фальсифікат, налийте в стакан теплу воду, додайте туди кілька чайних ложок або шматочків цукру і добре розмішайте. Якщо вода стане коричневого відтінку, значить, перед вами підроблений продукт - пофарбований карамеллю білий цукор.
3
Є й інший спосіб визначити натуральність тростинного цукру. У склянці з теплою водою розчиніть кілька чайних ложок або шматочків цукру і капніть трохи йоду. Якщо йод забарвиться в блакитний колір, перед вами справжній тростинний цукор.
4
Крім того, відрізнити справжній продукт можна по характерному смаком і запахом. Додавши кілька шматочків цукру в чашку чаю, розмішайте його і продегустують напій (замість чаю можна розчинити цукор у звичайній теплій воді). Справжній тростинний цукор можна визначити за карамельного аромату і смаку.
5
Обов'язково звертайте увагу на упаковку, де повинен бути напис «тростинний цукор нерафінований» і вказана країна-постачальник. Справжній тростинний цукор виробляється в Гватемалі, Бразилії, Коста-Ріці, США, Кубі, на острові Маврикій. Ціна цього продукту, як правило, вище, ніж на звичайний рафінад.