Як заправити кольоровий катридж в принтері.

Прикро, коли під час друку фотографій в кольоровому картриджі принтера Canon раптово закінчується чорнило. В результаті з'являється необхідність замінити закінчився картридж новим, а це, як відомо, вимагає значних фінансових витрат. Щоб заощадити гроші і подарувати кольоровому картриджу друге життя, можна спробувати заправити його самостійно.
Вам знадобиться
  • - чорнило;
  • - невелика коробочка;
  • - гвоздик;
  • - паперовий рушник або серветка без ворсу;
  • - скотч
Інструкція
1
Дістаньте потрібний вам картридж з принтера, тримаючи його за бічні сторони, і помістіть в невелику коробочку так, щоб сопла не торкалися її дна. Найкраще підійде та, в якій він перебував при покупці.
2
Перед початком заправки вивчіть інструкцію, в ній написано, тонер якого кольору куди заливається. Зніміть з картриджа спеціальну наклейку, яка закриває отвори для заправки. За допомогою гвоздика, що знаходиться в комплекті з чорнилом, обережно проробіть невеликі отвори, щоб голка шприца могла вільно проходити всередину, і ще залишався маленький зазор між краєм отвору і голкою для виходу повітря під час заправки.
3
Підготуйте все шприци з фарбою, добре надівши на них голки, щоб при заправці фарба не вилилася назовні. Візьміть один шприц, вставте його в потрібний отвір, злегка проколів губку і повільно натискаючи на поршень, видавіть не більше 5 мл чорнила в картридж. Аналогічним способом заправте інші отвори. Зачекайте 5 хвилин, поки чорнило вбереться, а їх надлишки витечуть із друкуючої головки. Витріть їх паперовим рушником або серветкою без ворсу.
4
Відріжте невеликий шматочок скотчу і герметично заклейте їм отвори. Вставте заправлений картридж назад у принтер, переконавшись, що він повністю сухий, і кілька разів проведіть очистку сопел і вирівнювання друкуючої головки. Якщо видрукуваний малюнок буде бляклим, почекайте якийсь час, щоб картридж просочився получше.
Зверніть увагу
Після установки перезаправленного картриджа принтер не сприйме його як новий і буде далі оповіщати про необхідність заправки.
Корисна порада
Для заправки вибирайте тільки оригінальні чорнило, які підходять саме для вашого принтера. Намагайтеся не торкатися контактів картриджа при його добуванні і установці в принтер і стежте, щоб на них не потрапляла фарба, інакше це призведе до його непрацездатності.