Як відключити автозавантаження програм. програма сканує уізвімості сайтів.

В процесі роботи з операційною системою відбувається збільшення системної бази даних. Це відбувається через великої кількості встановлених програм , часом навіть не потрібних. Збільшення бази реєстру призводить до фрагментації диска, що призводить до повільної роботи при запиті операційної системи конкретного ключа з реєстру Windows. Для вивільнення оперативної пам'яті при використанні операційної системи застосовується метод очистки списку автозавантаження.
Вам знадобиться
  • Системна утиліта MSConfig.
Інструкція
1
Якщо завантажити список автозавантаження і подивитися всі елементи, які містяться в ньому, то можна виявити деякі програм и, які не обов'язково запускати під час старту операційної системи. До таких програм ам можна віднести: будь-які програвачі, утиліти поновлення flash-додатків, доповнення до браузерів і деяким програм ам, детектори підключаються і т.д. Отже, більше половини автозавантаження операційної системи, яка встановлена на комп'ютері більше півроку, можна сміливо видалити.
2
Для видалення зайвих елементів автозавантаження можна скористатися програм вим забезпеченням, яке відповідає за відображення списку автозавантаження вашої системи. Зараз таких програм існує велика кількість. Є програм и безкоштовні, а є платні. Ці 2 категорії не сильно розрізняються функціональністю програм и. Для того щоб ознайомитися з тим, що таких програм багато, введіть в будь-якому пошуковику фразу «Диспетчер автозавантаження».
3
Для редагування списку автозавантаження не обов'язково скачувати спеціалізовану програм у. Для будь-якого користувача згодиться системна утиліта MSConfig. Вона входить до складу операційної системи Windows. Запустити її можна таким способом: натисніть меню «Пуск» - пункт «Виконати» - введіть «msconfig».
4
З'явиться головне вікно програм и. Перейдіть на вкладку «Автозавантаження». У цій вкладці перед вами з'явився список програм , які запускаються разом зі стартом операційної системи. Зніміть виділення з пунктів програм , які ви не хотіли б завантажувати. Натисніть «Застосувати».
5
Вікно програм и зникне. З'явиться нове діалогове вікно з повідомленням про те, що всі зміни вступлять в силу тільки перезавантаження. У вас є 2 варіанти вибору: - перезавантаження (насолодитися зараз швидкої завантаженням операційної системи); - вихід без перезавантаження (відкласти на потім).