Як оригінально привітати з днем ??народження.

Оригінальне привітання на день народження отримувати приємніше удвічі. Воно свідчить про креативності та творчому підході. Продуманий до дрібниць план поздоровлення дозволить доставити імениннику чимале задоволення.
Вам знадобиться
  • - пакувальний папір;
  • - папір для підказок;
  • - відеокамера;
  • - повітряна кулька.
Інструкція
1
Придумайте привітання у віршованій формі. Придбати звичайну листівку з чужим віршем всередині недостатньо. Вітання буде оригінальним і запам'ятається надовго, якщо його зміст буде близький і вам, і імениннику. Спробуйте скласти вірш, в якому будуть явно присутнім риси, властиві винуватцеві торжества. Не забувайте про почуття гумору, інакше оригінальне привітання може перетворитися на щось банальне і нудне.
2
Розділіть свій подарунок на кілька частин. Якщо ви приготували кілька презентів, то можете дарувати їх по черзі. Можна заховати їх у різних місцях по всій квартирі або кімнаті, а іменинникові давати підказки - записки, в яких вказано, де слід шукати наступну частину подарунка.
3
Вітаючи іменинника, подаруйте йому таку річ, яка викличе у нього здивування, але буде так чи інакше пов'язана з основним подарунком. Такий досить оригінальний прийом краще використовувати, якщо винуватець торжества відрізняється своєю емоційністю. Він також доречний у випадках, коли іменинник знає, що ви хочете йому подарувати. Наприклад, якщо він захоплюється класичною літературою і давно просив вас піднести йому в подарунок нове видання його улюбленого твору, подаруйте йому любовний роман низької якості, упакований в подарунковий папір. Емоції, які виникнуть в процесі отримання такого сюрпризу, запам'ятаються надовго. Однак не варто затягувати з врученням спочатку запланованого подарунка.
4
Зніміть відео з поздоровленням. Тут можна задіяти друзів, родичів і близьких знайомих іменинника, якщо ви перебуваєте з ними в хороших відносинах. Досить оригінальним може стати музичне привітання, де всі учасники вшановують винуватця торжества, наспівуючи його улюблені пісні.
5
Постарайтеся розсмішити іменинника під час привітання. Наприклад, можна заздалегідь підготувати повітряну кульку і перед своєю промовою вдихнути гелій. Що б ви не сказали, ваш голос розвеселить всіх присутніх, у тому числі і винуватця торжества.