Як робити хокейні фінти.

Сучасний хокей просто немислимий без технічно підкованих гравців, які можуть здійснювати дриблінг з шайбою. Однак щоб оволодіти даними умінням, потрібно ретельно вивчити теорію і якомога частіше практикуватися на тренуванні і в офіційних іграх.
Інструкція
1
Вивчіть техніку простий обведення. Це універсальний хокейний фінт, який можна виконувати кожен раз, незважаючи на ситуацію на льоду. Як тільки ви отримали шайбу, наберіть швидкість перед противником і різко поверніть в іншу сторону. Робіть це так швидко, щоб він навіть не зміг відреагувати. Використовуйте помилковий замах ключки. Вчіться передбачити напрям руху суперника і користуйтеся цим моментом.
2
Застосовуйте також і силову обведення. Отримайте шайбу від партнера. Зігніть ноги в голеностопе, поставте їх на ширині плечей і нахиліть тулуб трохи вперед. Як тільки на вас виїхав суперник, нав'яжіть йому силову боротьбу, прикриваючи шайбу коником, тулубом і ключкою. Намагайтеся відтіснити його і прокинути собі шайбу на хід або віддати пас партнеру по команді. Якщо ви використовуєте перевагу в силі і швидкості, тоді у вас вийти виконати даний фінт.
3
Виконуйте дриблінг на передачу і кидок. При отриманні шайби зробіть помилковий замах ключкою, як ніби ви хочете виконати передачу або клацання (кидок). Уважно дивіться за реакцією гравця суперника. Як тільки ви побачили, що він поміняв напрямок свого руху, відразу йдіть в протилежну сторону, ведучи поруч шайбу.
4
Відробіть також фінт головою і тулубом. Це теж дуже ефективний елемент, який збиває суперника з пантелику. Рухайтеся назустріч противнику з шайбою. Коли ви почнете до нього наближатися, покажіть головою і тілом підготовче рух, що нібито хочете піти вліво. Ви побачите, що суперник почне їхати в цю ж сторону. Потім якнайшвидше поміняйте напрям руху і підіть вправо.
5
Робіть також дриблінг зі зміною швидкості і напрямку. Цей фінт ефективно працює, якщо потрібно піти від пресингу суперника. Уявіть, що ви переміщується на повній швидкості до воріт, і несподівано на вас виходить захисник клубу-противника. Загальмуєте якомога різкіше, а потім просто зробіть ривок у вихідному напрямку.
Кожна командна гра, в тому числі і хокей, не обходиться без виконання обманних і спритних маневрів, щоб обійти противника. Такі маневри називаються фінтами, і в кожному ігровому епізоді може ефективно допомогти той чи інший фінт.
Інструкція
1
Обводка. Виконуйте цей комплексний ігровий фінт, щоразу дивлячись на ігрову ситуацію по-новому. Обводите противника різкими і непередбачуваними маневрами, міняйте спосіб пересування на ковзанах, а також робіть помилкові махи ключкою. Будь фінт складається з двох частин - удаваної та справжньої. Вчіться відчувати найбільш оптимальний часовий проміжок між цими двома діями.
2
Силова обводка. Виконуйте короткий ведення, при цьому прийміть найбільш стійке положення тіла - зігніть ноги в колінах, розставте їх на ширині плечей, корпус нахиліть трохи вперед. Нав'яжіть противнику силову боротьбу, прикривайте шайбу ногою, ключкою, тулубом. За рахунок раціонального використання маси тіла, маючи при цьому перевага в швидкості, ви часто можете вийти переможцем у цій боротьбі.
3
Фінт на кидок і передачу. Прийміть такий стан, начебто збираєтеся виконати кидок або передачу і виконайте неквапливе замах ключкою. Слідкуйте за реакцією гравця протиборчої команди на цей рух, як правило, він ефект буває позитивним. Потім різко закінчите помилковий рух і тут же підіть з шайбою в іншу сторону.
4
Фінт тулубом і головою. Рухайтеся з шайбою назустріч противнику. При наближенні до нього виконайте на показ природне підготовче рух тулуба, голови і ключкою з шайбою, що будете йти, наприклад, в праву сторону. Цим викличте відповідну реакцію у противника на свої рухи. Після того як противник буде збитий з пантелику, миттєво змініть напрямок і підіть вліво.
5
Фінти зі зміною напрямку і швидкості. Застосовуйте такі фінти переважно для того, щоб піти від опіки противника. Якщо шайба у вас, ви рухаєтеся до воріт, і тут на вас виходить захисник команди-противника. Зробіть хибне пригальмовування (противник зреагує тим же), а потім виконайте ривок в первісному напрямку.