Як виправити свої права на адміністратора. Як додати в контекстне меню правої кнопки миші права адміністратора.

Отримання користувачем адміністраторських прав в операційній системі Windows версії 7 передбачає включення вбудованої, але за замовчуванням відключеною, облікового запису Адміністратора комп'ютера.
Інструкція
1
Здійсніть вхід в систему зі своїм обліковим записом і викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», для того, щоб включити вбудовану, але за замовчуванням відключену, запис адміністратора комп'ютера. Перейдіть в пункт «Панель управління» і розкрийте посилання «Адміністрування». Розгорніть вузол «Керування комп'ютером» і відкрийте групу «Службові програми». Виберіть розділ «Локальні користувачі та групи» і розгорніть вузол «Користувачі».
2
Розкрийте аккаунт адміністратора подвійним кліком миші і зніміть прапорець на полі «Відключити обліковий запис в діалоговому вікні». Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK. Поверніться до головного меню «Пуск» і вкажіть команду «Вийти з системи». Скористайтеся з'явилася обліковим записом «Адміністратор» у вікні входу в систему і розкрийте «Панель управління».
3
Перейдіть у розділ «Облікові записи користувачів» і знайдіть свою підлягає підвищенню прав обліковий запис. Виставте необхідні права і увійдіть під зміненою членством. Зверніть увагу на те, що вбудована обліковий запис «Адміністратор» не має парольного захисту. Якщо планується збереження активного стану цього аккаунта - необхідно створити досить складний пароль, оскільки дії від імені адміністратора володіють найвищим пріоритетом. Рекомендується завершити роботу всіх додатків перед зміною користувача і використовувати команду «Вихід із системи».
4
Скористайтеся альтернативним способом зміни прав користувача на адміністраторські за допомогою утиліти командного рядка. Для цього ще раз поверніться в головне системне меню «Пуск» і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте cmd у полі «Відкрити» і викличте контекстне меню інтерпретатора команд Windows кліком правої кнопки миші.
5
Вкажіть пункт "Запуск від імені адміністратора» і введіть net user Адміністратор/active: yes в текстове поле командного рядка. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter, і завершите роботу програми.