Як лікувати свербіж у собаки.

Деякі господарі собак помічають, що улюблений вихованець раптом став надмірно розчісувати і вилизувати шкуру. Шкірний свербіж доставляє тварині дискомфорт, а часом може призвести і до ускладнень. Причини такої поведінки різні: починаючи від випадіння шерсті і закінчуючи серйозним грибковим захворюванням.
Вам знадобиться
  • - натуральний корм;
  • - щітка;
  • - Протипаразитні шампунь;
  • - спеціальні лікарські засоби;
  • - колоїдна вівсянка ;
  • - протизапальний гель.
Інструкція
1
У першу чергу з'ясуйте причину свербежу. Якщо вам доріг ваш вихованець - зверніться до ветеринарної клініки, адже тільки фахівець зможе взяти потрібні аналізи і провести ретельний огляд собаки.
2
Якщо причина криється в линьки, вам доведеться переглянути меню тварини. Годувати вихованця потрібно тільки натуральними кормами, які не містять хімічних і штучних інгредієнтів.
3
Крім харчування ви повинні щодня розчісувати собаку. Для цього придбайте спеціальну щітку в зоомагазині. Зверніть увагу, що гребінці можуть бути різними - все залежить від довжини і типу шерсті тварини.
4
Якщо свербіж шкіри спровоковане не випаданням вовни, а чимось іншим, ветеринар візьме зішкріб на грибок. І якщо діагноз підтвердиться, вашому вихованцеві буде призначено комплексне лікування. Сюди може входити вакцинація проти дерматомікозів, миття протипаразитні шампунями.
5
Причиною свербежу можуть стати блохи або інші паразити. У цьому випадку ветеринар призначить тварині певне лікування, яке буде складатися з обробки шкірних покривів, миття Антипаразитні засобами. У деяких випадках лікування слід проводити щомісяця.
6
Шкіряний свербіж може бути викликаний алергією. У цьому випадку виключіть з раціону собаки все алергенні продукти - курку, сумнівні корму. У період загострення давайте собаці баранину і рис, так як ці продукти не є алергенами.
7
Якщо ваш пес розчесав шкіру, помийте його в трохи прохолодній воді, так як вона володіє заспокійливим ефектом. Додайте у воду колоїдну вівсянку, адже вона є відмінним засобом для зняття свербежу. Також ви можете змастити запалені ділянки шкіри тварини спеціальним гелем, наприклад, з алое. Але перед цим обов'язково проконсультуйтеся у ветеринара.