Як відключити перевірку диска на XP.

Утиліта командного рядка chkdsk.exe в операційній системі Windows версії XP виконує дуже корисну функцію перевірки та виправлення помилок томів дисків. Однак робота цього інструменту в автоматичному режимі при перезавантаженні комп'ютера може викликати роздратування деяких користувачів.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що відключення автоматичного режиму роботи утиліти командного рядка chkdsk.exe не рекомендується експертами корпорації Microsoft. Це пояснюється тим, що за відсутності перевірки втрачається контроль за цілісністю файлової системи комп'ютера і не відбувається виправлення проблем пошкоджених секторів і кластерів. Через це можуть пропадати окремі файли і цілі каталоги.
2
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» для відключення перевірки томів дисків в автоматичному режимі при некоректною перезавантаженні комп'ютера і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск інструменту редактора реєстру, натиснувши кнопку OK.
3
Розкрийте гілку реестраHKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetControlSessionManagerи знайдіть параметр з ім'ям BootExecute. Розкрийте знайдений ключ подвійним кліком миші і переконайтеся в тому, що його значення соответствуетautocheck autochk *.
4
Для повної заборони виконання перевірки всіх дисків видаліть символ зірочки (*) в значенні параметра. Для відміни перевірки окремого тому введіть значення k: імя_ діскаперед символом зірочки (*). Таким чином, для скасування автоматичної перевірки диска C: ключ повинен виглядати: autocheck autochk/k: C *, а для повного скасування перевірки всіх томів: autocheck autochk.
5
Збережіть зроблені зміни і завершите роботу інструменту редактора реєстру. Перезавантажте систему для застосування обраного дії.
6
При необхідності відновлення вихідних параметрів автоматичної перевірки дисків відновіть значення параметра BootExecute на autocheck autochk *.
7
Зверніть увагу на те, що внесення некоректних змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки ОС Windows XP.
На комп'ютері завжди перевіряється будь-який пристрій, диски, програми. Особливо це стосується дисків. Вона може виконуватися при кожному включенні комп'ютера. Іноді це затримує процес роботи, і тому деякі користувачі воліють відключати перевірку диска. Однак часто з'являються питання з процесом відключення.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Щоб це зробити, натисніть Пуск "і виберіть внизу кнопку" Виконати ". У рядок огляду введіть слово« regedit », і натисніть« Ок ». Далі перейдіть на гілку" HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlSession Manager ". Знайдіть вкладку" BootExecute "і видаліть його вміст. Далі збережіть всі зміни, натиснувши на клавішу "Ок".
2
Перед тим, як відключити перевірку диска, перевірте його повністю. Відкрийте «Мій комп'ютер», і клацніть правою кнопкою по потрібному диску. У вікні виберіть «Властивості». Знайдіть вкладку «Сервіс» і клацніть по ній. У вікні з'явиться «Виконати перевірку ». Натисніть на нього. Відкриється вікно, де встановіть все галочки і натисніть «Запустити».
3
Може знадобитися перезавантаження комп'ютера. Здійснивши перевірку , можна приступати до відключення цієї функції. Для цього натисніть «Пуск», і виберіть вкладку «Виконати». Відкриється вікно, в якому треба вписати слово «cmd». Натисніть «Ок». Перед вами відкриється вікно, в якому введіть таку команду "chkntfs/XC:", де "C:" - позначає ім'я диска, перевірку якого хочете відключити. Після цього перевірка буде повністю відключена. Якщо в майбутньому захочете повернути цю функцію, введіть у віконці команду "chkntfs/D".
4
Зайдіть в «Пуск», далі «Виконати». Ведіть команду «regedit» і натисніть «Ок». Перейдіть в розділ «HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlSession Manager». Праворуч двічі клацніть по ключу «BootExecute». Його значення за замовчуванням стоїть «autocheck autochk *». Щоб відключити перевірку , перед символом «*» вставте параметр «/K: C». Після чого «BootExecute» повинен мати такий вигляд: «autocheck autochk/k: C *». Якщо ви бажаєте відключити перевірку на всіх диска х, введіть таке значення «autocheck autochk/k: C/k: D *».
5
В реєстрі «HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlSession Manager» встановіть значення ключа «AutoChkTimeOut», і поставте на «0». Це скасує автоматичну перевірку дисків після аварійного завершення роботи.