Як змінити звук при запуску Windows 7. Як змінити програми запуску в виндовс 7.

Операційна система Windows версії 7 передбачає можливість зміни звукових схем, відтворюваних при певних діях користувача. Одним з таких дій є і запуск системи. Зміна цього звуку може бути виконано штатними засобами самої ОС.
Інструкція
1
Для зміни передвстановленою звукової схеми операційної системи Windows версії 7 викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Надрукуйте «звук» у текстовому полі рядка пошуку і розкрийте знайдений елемент. Знайдіть бажану звукову схему у списку аудіотем і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK.
2
Для заміни звуку входу в систему на відсутній у списку необхідно володіти правами адміністратора комп'ютера і бути власником файлу Windows \ system32 \ imageres.dll. Також переконайтеся в тому, що обраний звук збережений у форматі .wav, оскільки інші формату не будуть відтворюватися системою.
3
Поверніться в головне системне меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Програми», розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Знайдіть файл з ім'ям Windows \ system32 \ imageres.dll і скопіюйте його в будь-який зручний місце на комп'ютері.
4
Розкрийте файл за допомогою будь-якого редактора ресурсів і замініть компонент .wav на бажаний. Замініть вихідний файл відредагованим, зберігши його ім'я. Поверніться в діалогове вікно «Звук» і скористайтеся кнопкою «Обзор» в нижній частині вікна. Переконайтеся в тому, що обраний відредагований файл і застосуйте прапорець на полі «Програвати мелодію запуску Windows». Підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
5
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Startup Sound Changer, що дозволяє спростити і автоматизувати процедуру зміни звуку при завантаженні системи. Викличте контекстне меню встановленої програми кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Запуск від імені адміністратора». У відкритому головному вікні програми виберіть команду «Новий звук вітання» і вкажіть повний шлях до збереженого файлу у форматі .wav.