Як зняти кнопки на ноутбуці Acer. acer Як вставити кнопку клавіатури.

Незважаючи на той факт, що ремонт ноутбуків досить складний процес, деякі неполадки можна виправити в домашніх умовах. До їх числа можна віднести ремонт і заміну клавіатури мобільного комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - плоска викрутка;
  • - голка.
Інструкція
1
Клавіатура ноутбука, як правило, кріпиться двома основними методами: за допомогою спеціальних засувок або шурупів. Підготуйте інструменти, необхідні для зняття клавіатури.
2
Вимкніть мобільний комп'ютер від мережі змінного струму. Тепер витягніть акумуляторну батарею, щоб не викликати замикання в процесі ремонту пристрою. З'ясуйте продуктову лінійку, до якої належить ваш мобільний комп'ютер.
3
В ноутбуках Acer Extensa або TravelMate клавіатура кріпиться декількома шурупами. За допомогою викрутки з плоским наконечником або металевою лопатки зніміть панель, розташовану між клавіатурою і матрицею мобільного комп'ютера.
4
Для цього акуратно відкріпите кілька засувок. Після зняття панелі викрутити кріпильні шурупи, використовуючи викрутку Philips. Тепер трохи посуньте клавіатуру в сторону дисплея. Акуратно підніміть ту сторону, з якої знаходилися шурупи. Вийміть клавіатуру і відключіть шлейф, попередньо висунувши білу пластикову раму.
5
В мобільних комп'ютерах серії Acer Aspire клавіатура повністю кріпиться за допомогою засувок. Акуратно втисніть кріплення, розташоване біля клавіші Escape, в сторону матриці. Підніміть край клавіатури.
6
Аналогічним чином витягніть другий верхній край панелі. Третя засувка може знаходитися по центру клавіатури. Іноді вона трохи зміщена в сторону. Вийміть друковану панель після розблокування всіх кріплень.
7
Зігніть вгору чорну раму, притискуючу шлейф. Від'єднайте кабелі від системної плати. Підключіть шлейф нової клавіатури і встановіть друковану панель. Якщо ви використовуєте клавіатуру від іншої моделі ноутбука, в процесі експлуатації може спостерігатися невеликий люфт. Для виправлення цієї проблеми підкладіть тонкі тканинні серветки під друковану панель.